Skocz do zawartości
ZarakiKenpachi

Najlepszy pokrowiec/ futerał na htc 10 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Santi100

Najlepsze etui to brak etui, trzeba tylko mocno dbać o sprzęt ;)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Mądre słowa Panie @Santi100 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Ma ktoś z Was to etui Ice View? Używa od dłuższego czasu? Jak się sprawuje? Niszczy się? Warto w to zainwestować?

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Ice View na 10`tce, miałem Dot View na M9`tce.

Ice View zdecydowanie bardziej funkcjonalne ...

Tam gdzie na Dot View już nic nie było widać z powodu oświetlania zewnętrznego Ice View daje sobie świetnie rade.

Lepsza ogólna czytelność.

Zdecydowanie lepszy poślizg palca po klapce.

Łatwiejsze do utrzymania w czystości ... w Dot View potrafił się syf zbierać w zagłębieniach.

Używam go niecałe 3 miesiące ... po takim czasie na Dot miałem już ślady zmęczenia na zginaniu klapki w Ice nie widzę śladu zużycia ...

Zanosi się że Ice bedzie sporo trwalsze od Dot.

Jedyne co na dzisiaj mogę zapisać na stronę wad w Ice View to dopasowanie klapki ...

Dot View było dopasowane na tyle ciasno że założenie szkła powodowało problemy z domknięciem, na czystym telefonie było idealnie.

Ice View  z kolei jest tak spasowane jakby było gotowe na szkło i klapka moim zdaniem ma za dużo luzu... cały paradoks polega na tym że jeszcze nie wymyślili fajnego szła na 10`tke.

Jeżeli miałeś kiedyś Dot View i byłeś zadowolony z jego funkcjonalności to z Ice będziesz zadowolony bardziej.

Wydaje się ze poprawili podstawowa bolączkę w stosunku do Dot` czyli trwałość etui.

Pozdrawiam 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot
    Dnia 13.08.2016 o 16:03, Arsive napisał:

Osobiście moge ci polecic spigen rugged armor. A aktualnie mam nillkina frosted. Nie jest to etui które zakrywa górne krawedzie ale jak najbardziej SLIM :) zastanawiam sięrównież nad IMAK Jazz niedostepne nigdzie w PL przynajmniej nie znalazlem. Lub IMAK MATTE okolo 50 zł. Jak kolega juz wspomnial reszta spigenów znacznie poszerza i powieksza telefon. 

powiedz mi bo zastanawiam sie między tymi dwoma etui który nie pogrubia telefonu za bardzo nillkin czy spaigen ? między tymi dwoma się zastanawiam co wybrać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam HTC Ice View. Według mnie jedno z lepszych tego typu etui z jakimi miałem od czynienia. Bardzo dobrze wykonane z dobrego tworzywa, które raczej nie powinno się zbyt szybko rysować. Plastik nie jest podatny na zarysowania a użytkuje od ok tygodnia i wciąż wygląda jak wyjęty z pudełka. Jedyny minus to mogli by dodać jakieś opcje w wyświetlaniu Ice View - jakieś zegary, może jakieś bajery jak motywy okazjonalne jak to jest w Dot View. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Diztronic też ładnie wygląda, kosz niecałe 50 PLN.

M_9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@oloepoczta

Dokładnie. Po pozytywnych wrażeniach z diztronica na nexusie 5x zamówiłem go do 10-tki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arsive
    Dnia 9.02.2017 o 13:19, r3boot napisał:

powiedz mi bo zastanawiam sie między tymi dwoma etui który nie pogrubia telefonu za bardzo nillkin czy spaigen ? między tymi dwoma się zastanawiam co wybrać

Nillkin nature w kolorze ciemny transparetny. Zwykly szybko zółknie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Ale chyba tylko z Chin trzeba go sprowadzać bo na Allegro nie widzę i Amazonie.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi