Skocz do zawartości
mrand

Samsung Galaxy J5 (2016) - pytania nowego użytkownika/pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

wolty

Niby jakie światło Ci "wali" po oczach podczas robienia selfie?

Tu są jakieś działające kody:

Co do ostatniego pytania to nie wiem bo u mnie nie ma LTE :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rób selfie jak włączysz diodę doświetlającą to będziesz wiedział jakie wali po oczach, ale proponuję to raczej sprawdzić w nocy albo w ciemnym pomieszczeniu :)

Te kody sprawdziłem, wszystkie jakie Phone INFO mi pokazał (chyba około 200) i tylko jeden pokazuje ważne dla mnie dane, ale to są suche informacje a ja potrzebuję możliwość zmiany pewnych ustawień, które tu niestety są zablokowane z tego co widzę.

To sprawdzę czy mam tak samo przy WCDMA, ale to dopiero niedługo.

edycja: tak samo dzieje się przy 3G i DCS (2G), że pokazuje aktywność WiFi i co chwilę przy okazji pojawia się LTE/H+/E w zależności od technologii łączności z siecią komórkową, a nie bardzo mi się to podoba bo jak za każde takie połączenie leci mi 100 kb transferu to trochę przegięcie.

Edytowane przez kuba_bed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

Selfie robi się w dzień i zazwyczaj w normalnym świetle , lampa jest zbędna ale każdy ma swoje zdanie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Selfie robi się w najróżniejszych sytuacjach i warunkach - po to jest lampa. Tylko po co ten mrugający wyświetlacz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Youras

A odnośnie przedniego flasha, czy ktoś może doszedł jak go ustawić jako "diodę powiadomień"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obstawiam, że szanse i tak byłyby marne na nowego Andka, ale okazuje się że nasza J5 zatrzyma się na Piance. Qualcomm podobno nie będzie wspierał Vulkan'a na Snapie 410 (zresztą dużo mocniejszych też nie) a Adreno z serii 300 nie ma co liczyć na update.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Ile wy wyciągacie na baterii ?

14341880_308241709537416_1712544747_n.png.jpg

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszalałeś. Ja dotarłem do około 7 godzin ale wszystko zależy od tego gdzie przebywam i co robię na telefonie oraz w jakich warunkach oświetleniowych. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego telefonu w porównaniu do Xperii M2 pod kątem baterii. Szkoda że w porównaniu do telefonu sprzed dwóch lat nie ma takich pierdół jak dioda powiadomień czy obsługa WiFi na 5 GHz i jeszcze kilka by się wymieniło :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrand

Jak ktoś ma roota to polecam l speeda, fajnie działa i faktycznie mozna odczuc roznica w działaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zagwozdkę... Włączam tryb oszczędzania energii (ten mniej drastyczny) i nagle przestaje poprawnie działać Endomondo. Da się wykluczyć jakoś tę aplikację tak żebym za każdym razem nie musiał włączać i wyłączać tego trybu? Tym bardziej, że wszelkie WhatsApp'y, Messengery itp. działają w tle bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi