Skocz do zawartości
mrand

Samsung Galaxy J5 (2016) - pytania nowego użytkownika/pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

wolty
    Dnia 29.08.2016 o 11:50, Youras napisał:

A odnośnie przedniego flasha, czy ktoś może doszedł jak go ustawić jako "diodę powiadomień"?

Nie da się tego ustawić,może by coś wyszło z pokombinowaniem w plikach ale bez roota się nie da a tutaj ma go mało osób i nawet nie wiem czy są tu w ogóle takie osoby które "siedzą" w temacie przeróbek,modyfikacji,ja może i bym coś zdziałał ale roota nie mam i nie mogę się za to zabrać.

Dnia 29.08.2016 o 13:57, kuba_bed napisał:

Obstawiam, że szanse i tak byłyby marne na nowego Andka, ale okazuje się że nasza J5 zatrzyma się na Piance. Qualcomm podobno nie będzie wspierał Vulkan'a na Snapie 410 (zresztą dużo mocniejszych też nie) a Adreno z serii 300 nie ma co liczyć na update.

Nie zależy mi na nowym Androidzie jakoś.Deodex na 6.0.1 już jest , kwestia tego kto pierwszy podejmie się zrobienia custom romu bo jeśli ktoś to zrobi to wszystko pójdzie do przodu z naszym modelem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dwa pytania dotyczące klawiatury:

- czy da się gdzieś edytować słowa, które samemu się dodało w klawiaturze od Samsunga?

- czy da się jakimś cudem zainstalować klawiaturę od Sony i ich odtwarzasz muzyki? :P Ta od Sony przynajmniej bardzo dobrze uczyła się sposobu pisania i dało się edytować słowa, zresztą w mojej ocenie w ogóle sprawniej działała. Za to odtwarzacz Sony miał lepsze możliwości ustawienia dźwięku i basów, które wychodząc z Samsunga bardziej charczą niż to warte...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alan92

Witam będę przedłużał umowę w Play i mam do wyboru właśnie Samsunga J5(2016) co powiecie o nim czy się opłaca, jego plusy i minusy oraz czy warto. Do wyboru mam P8 Lite i Lg X Power K220 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niice

@Alan92 No wiesz to zależy od Ciebie. Ja miałem do wyboru P8 lite, P9 chyba też lite i Samsunga J5 2016 - wybrałem Samsunga. Choćby dlatego, że dual-sim ale tamte też. W Samsungu wkładasz dwie karty sim i kartę microSD w pozostałych modelach tylko jedną i do wyboru albo drugą kartę sim lub microSD. Poza tym Samsung posiada coś takiego jak Odin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alan92

mam S3 LTE i znam samsungi ale w J5 nie ma diody nie ma czujnika światła, wnętrze też tak nie powala. Wybrałem Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niice

@Alan92 No wiesz bez czujnika światła i diody można żyć. Fakt to nie są flagowce jak S-ki Samsunga ale warte telefony - posiadam J5 z 2016 roku jak i J5 (J500F) z 2015 i z obu jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alan92

No da rade ale szukam konkretnego tel. Poki co zdecydowalem sie na xiaomi redmi note 3 pro

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi. Czy zmiana oznaczenia softu z J510FNXXU1APG1 na J510FNXXU1API4 to duża zmiana? Dziś pojawił się taki dla Indii, a wcześniej dla kilku krajów Ameryki Łacińskiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

Raczej nic istotnego inaczej byłyby jakieś większe wzmianki na xda o tym. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawqaz

mam pytanie, jak w tym modelu jest z płynnością działania i jakościa aparatu? i czy ogólnie warto dołożyć do niego troche pieniędzy względem wersji z 2015 roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi