Skocz do zawartości
majka420

Szukam etui do J SM-500FN

Rekomendowane odpowiedzi

Siever

Te wszystkie etui do J5 2015 przeważnie nie pasują do naszej europejskiej wersji bo jest ona cieńsza od pozostałych. One są do J500F, a nie do naszej czyli J500FN. Bez sensu Samsung z tym zrobił bo sprzedawcy też nie mają jak tego wiedzieć. J5 to powinien być J5 i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten problem chyba dotyczy tylko wersji tych lustrzanych ponieważ nawet etui silikonowe lustrzanka również ma delikatny luz między telefonem ale już lepsze jest niż to aluminiowe. Za pierwszym razem udało mi się kupić silikonowe etui i pasuje idealnie musiałam do niego wrócić. Także nie polecam kupno jakichkolwiek lustrzanych etui do naszego modelu telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    electro69

Korzystam z etui firmy Goospery, ale z racji tego, że jest one dość grube, a zarazem ciężkie, to coraz bardziej mnie denerwuje i telefon jest po prostu mało poręczny w codziennym użytkowaniu.

Czy ktoś z Was korzysta może z etui przeźroczystego, cienkiego i może ewentualnie podać link do aukcji, gdzie je kupił ?. Nie chodzi mi tu o jakieś drogie etui, "znanych" producentów.

Tutaj znalazłem taką przykładową: http://allegro.pl/etui-cienkie-0-3-nakladka-samsung-galaxy-j5-2015-i6388499145.html tylko zależałoby mi, żeby przyciski były odkryte. Znalazłem, też inną aukcję na której sprzedawca wyraźnie pisze, że etui jest tylko do modelu J5 F, natomiast nie pasuje do modelu FN, czyli naszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam temat z zapytaniem do użytkowników etui typu wallet ale z okienkiem do odbierania połączeń czy faktycznie jest potrzeba do niego dodatkowej aplikacji czy wystarczy odblokowana funkcja w akcesoriach - automatyczne odblokowywanie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi