Skocz do zawartości
Androideł

Parę pytań odnośnie luny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postaram się napisać w miarę sensowny i spójny wątek ;)
    A więc na początek są jeszcze jacyś posiadacze Luny obecni na forum? Wiem że jest to już raczej nieopłacalny zakup ale, za 150 zł żal było nie brać.
    A więc troszeczkę poczytałem i wyczytałem coś że na romach innych niż Stock nie jest wykorzystywany pełny potencjał 6-ciu rdzeni (?)

Więc czy to prawda?
    I jeszcze odnośnie romu wiem że było to już często na forum ale czy jest lolipop? Znalazłem źródło na www.mtkroms.com

dla 6592 a pisze tam że jest możliwość portowania na 6591 no więc zabrałem się za to według poradnika z tego forum, (mam duże doświadczenie z mtk6582) instalacja ruszyła bez problemu no ale nawet bootloopa nie było system nie wstawał. 
    Więc siedzę obecnie na THL i nie narzekam tylko denerwuje mnie brak możliwości zmiany ikon na te z lolipopa mimo restartu żadnych zmian, jest na to jakiś sposób?
    Oraz istnieją jakieś kernele na naszą lune/g pad5/zoom?

No i co polecacie od siebie.

Dziękuje i pozdrawiam, Androideł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Tak, tylko stock korzysta z sześciu rdzeni, bo reszta softów to porty z modeli czterordzeniowych. Generalnie 6591 to był eksperyment, który zarzucono niestety.

Lollipop jest, portowany CM 12, jest i Marshmallow (CM 13). Jednak nie dziala gps, aparat robi mierne zdjęcia, występują drobne błędy, przyciecia.

Niestety, gdyby 6591 wystąpił w większej ilości urządzeń, byłaby opcja na więcej ROM-ow.

Najlepszy jest stock, bo działa wszystko. Root, usunąć apki systemowe i cieszyć się telefonem.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi