Skocz do zawartości
Krzysiek Ko

Aparat w LG G5 porady, problemy.

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon na zwykłym aparacie (16) ciężko lapie ostrość jeśli ktoś rusza się choć trochę podczas wykonywania zdjęcia . Jakieś rady ?

Edytowane przez Araa
    Usuwam dyskusję by można było wątek usadowić w dziale PT bo tam pasuje :)
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mowisz o wykrywaniu twarzy? U mnie to samo tzn. celownik znika ,co nie oznacza ,że aparat nie łapie ostrości.

Wysłane przy pomocy LG G5 B&O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie nie chodzi mi o to poprostu robie zdjecie w trybie automatycznym i jak ktos na zdjeciu rusza sie przesadnie nie lapie tego an zdjeciu i wychdozi rozmyte nawet na moim starym sgs3 lte nie bylo czegos takiego  :/ cos jakby stabilizacja ciezko dzialala 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak u Was z szybkim uruchamianiem aparatu po przez dwukrotne szybkie wciśnięcie przycisku zmniejszenia głośności? U mnie bywa że nie zawsze włączy się błyskawicznie a dopiero po kilku sekundach. Rzadko bo rzadko ale tak się zdarza. Podobnie miałem w G4

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Porkil

Powiem, że obserwuję podobne zachowanie aparatu co Krzysiek Ko szczegolnie jak jest słabsze światło. Po pierwsze minimalny nawet ruch powoduje, że aparat traci ostrosc, a druga sprawa nieraz bardzo dlugo wykonuje zdjecie od chwili wcisniecia migawki.

Poki co telefon mam jakies 3 tygodnie ale mam nieodparte wrażenie, iz w wielu sytuacjach ma wieksze problemy z robieniem zdjec niż były note 4 910F. Jakos z niego fotki mam wrażenie, ze wychodziły lepsze. Moze to tylko wrażenie, a może nie umiem LG robić zdjęć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qualin

Wyłączyć w opcjach auto hdr i będzie dobrze z ostrością ;) domyślnie jest na auto hdr włączone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Porkil

To musze potestowac. Dzięki za podpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Porkil

Niestety wyłaczenie hdr nic nie dalo. Wciaz zdjecia wychodza nieostre w stosunku do note 4. Co moze byc jeszcze przyczyna??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qualin

To, ze aparat zamiast podnosic ISO w trybie automatycznym wydluza czas otwarcia migawki. Wiec chyba jedyna rada na to przy slabym oswietleniu to robic w trybie manualnym fotki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

G5 slabo ostrość łapie po ciemku. Wyłączenie hdr mnie też nic nie daje. Wczoraj po ciemku nie mogłem zrobić tej fotki bez kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi