Skocz do zawartości
Krzysiek Ko

Aparat w LG G5 porady, problemy.

Rekomendowane odpowiedzi

juja47

Witam,

Aparat do zdjec selfie nie wyswietla obrazu na pelnym ekranie tak jak na obrazku ponizej prosze o pomoc jak przywrocic obraz na pelnym ekranie 

Capture+_2017-11-06-11-21-00.png

Edytowane przez RDCX
    Połączono temat i dodano spoiler do zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    j3ryw

@up

Wyłącz lampę błyskową bo dla przedniego aparatu jest nią ekran świecący na biało.

Wysłane z mojego Lenovo TB3-710I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    juja47

Zadzialalo dziekuje bardzo za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam 2 problemy.

1: Od pewnego czasu mam problem z kamerą a dokładnie z ngrywaniem filmików tuż po uruchomieniu aparatu. Podczas nagrywania filmiku na ekranie widać "płynące fale" tak jak widać to na ekranach starszych tv patrząc za pomocą aparatu itp Najczęściej po kilku próbach uruchomieniu aparatu a dokładniej wyłączeniu i włączeniu nagrywania filmu "pływająca fale " już sie nie pojawiają... 

2: bardzo często gdy używam telefon a poziom baterii jest 15-20% i wlacze aparat to w momencie zrobienia zdjęcia telefon sie wyłącza i najczęściej już nie chce soe włączyć - zachowuje sie jakby byla rozladowana do 0-1% bateria tj włącza siw ale po pojawieniu sie logo LG wyłącza się ale gdy podłącze go wtedy do ładowania to pokazuje stan baterii na tyle ile faktycznie pokazywalo przed robieniem zdjęcia czyli te 15-20%... Mam 2 baterie i na każdej taka sytuacja miala miejsce... 

Nie wiem czy ktos ma podobne problemy jak wyżej bo to z problemów niełapaniem ostrosci to standard 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam! Nie wiem czy forum jeszcze żyje ale mam problem z telefonem. A mianowicie, gdy chcę nagrać filmik to wyskakuje mi komunikat "wystąpił błąd". Miał ktoś taki sam problem i chcę podzielić się z radą bądź ktoś zna osobę z taką samym problemem co mam ja ????

Edytowane przez Szymon Horoszko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Szymon Horoszko A próbowałeś wyczyścić dane aplikacji Aparat albo zrobić Factory reset? Jeśli nie to spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi