Skocz do zawartości
Gość Hugo1982

Galaxy S7 z USA nie ma polskiego co zrobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem w USA telefon  Samsung Galaxy S7 i nie ma ten Android Polskiego jezyka a w sklepie na wystawie w telefonach do ogladania jest inny android wgrany bo tam sa wszystkie jezyki co moge zrobic da sie wgrac innego softa do tej amerykanskiej wersji samsunga z góry dziekuje za odpowiec  [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    snuffek

Sprawdź jaki to dokładnie model: Ustawienia -> informacje o urządzeniu -> Numer modelu

G930A (AT&T, Cricket), G930P (Sprint, Boost, Virgin Mobile), G930V (Verizon), G930T (T-Mobile, Metro PCS), G930R (US Cellular)

Dzięki temu będziesz mógł znaleźć odpowiedni soft na http://www.sammobile.com/firmwares/ 

Chociaż wydaje mi się że wersje USA (niezależnie od brandu) mają tylko jeden region (nie tak jak wersje europejskie) - nie wiem jak z językami ale polskiego możesz tam nie uświadczyć, choć mogę się mylić :) Musisz sam sprawdzić czy któryś z tych systemów ma język polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lipton73

było już poruszane tutaj na forum to. Z tego co pamiętam, to w stockowym sofcie nie uświadczysz PL. Możesz jedynie szukać na XDA jakiegoś customa, o ile takowego chcesz wrzucać, ale tego nie wiem, czy jest coś z PL. To z tego co pamiętam, no chyba że zmieniło się coś w tej materii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

Dokładnie. Wersje softu dla modeli S7/S7 Edge, "wypuszczonych" na rynek USA - nie mają w pakiecie j.polskiego! Niestety, nie wgrasz również na taki telefon oprogramowania przeznaczonego dla wersji europejskiej G930F. Próba wgrania softu przeznaczonego dla innego modelu, może zakończyć się trwałym uszkodzeniem ("ucegleniem") telefonu. 

Możesz spróbować wgrać oprogramowanie nieoficjalne (tzw. custom rom), które zawiera w pakiecie j.polski. Znajdziesz takie oprogramowanie na stronie XDA: http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/development   W poszukiwaniach kieruj się modelem swojego telefonu. 

Możesz również spróbować zainstalować program MoreLocale 2, który "częściowo" przetłumaczy na j.polski menu w telefonie:

https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.c_lis.ccl.morelocale&hl=pl

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pysiow

Witajcie, kupiłem galaxy s7 g930u (wersja amerykańska i chciałbym wgrać soft z pl menu) szukam romu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@pysiow

Napisze krótko, nie ma takiej możliwości, aby wgrac polski soft do twojego sprzetu, a co sie stanie jak bedziesz próbował to napisał wczesniej kolega @bladeno1 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Swierk

Ktoś znalazł jakiś custom rom na XDA?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gregin

Witam, mam telefon jak w tytule, oprogramowanie raczej G930TUVU4APK1 jeśli dobrze pamiętam z wersją androida 6.0.1. 

Zachciało mi się androida 7 więc wgrałem Odinem oprogramowanie G930TUVU4BQF6 i tym samym straciłem język pl:( 

Co teraz zrobić żeby dalej mieć polski język menu? Wgrać oprogramowanie z androidem 6.0.1 czy coś innego jeszcze zrobić?

Edytowane przez Gwozdek
    Połączyłem temat z istniejącym już o tej samej problematyce. Proszę przeszukiwać forum dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

na jednym z popularnych portali aukcyjnych pojawił się wyjątkowo tani GS7. Z opinii dwóch kupujących ( na razie na 21 sprzedanych) wynika że to telefon przeznaczony dla sieci Verizon USA, który nie przyjmuje ustawień internetu polskich operatorów/brak 3D i LTE. Czy to są inne modele ? Czy da się to "naprawić" wgrywając polskie (XEO) oprogramowanie ?  Czy lepiej omijać z daleka ?

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crash

Nie wgrasz innego ROM u niż na tamten region chcobys całe xda przeczesał

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi