Skocz do zawartości
Gość Hugo1982

Galaxy S7 z USA nie ma polskiego co zrobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Artur35

Rozumiem zachęcającą cenę, ale odradzam ten zakup. Z tych modelach pasma LTE  są przystosowane do sieci operatorskiej USA i w Polsce są one mało przydatne. Co najważniejsze, nie ma możliwości transmisji  Band20 i softem tego naprawić nie można.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sory za odkop. Sam mam Galaxy s7 z Verizon bez simlocka z wgranym softem z g930U i nigdy nie uświadczyłem zadnego problemu z LTE w Polsce, moja dziewczyna również ma amerykański s7 z T-mobile rowniez bez simlocka, nigdy nie zglaszala zadnych problemow z internetem. Po przesiadce na andka 7.0 pojawila sie opcja pobrania języka polskiego lecz jest to tylko połowiczne spolszczenie, całe ustawienia są po angielsku. Posiadacie jakies aplikacje które po roocie pomogly by spolszczyc wszystko?

Edytowane przez Paweł Cyper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, kupiłem w USA galaxy S7 G930P i chciałbym dowiedzieć się czy jest możliwość wgrania polskiego Androida. Telefon działa w Polsce i nie ma z nim problemów jednak chce go dać mamie;) a u niej słabo z angielskim:). W USA telefon działał w sieci Verizon, Software version: G930PVPU4BQH1. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze nie na temat ale mam podobny problem kupiłem tel. wersja Amerykańska i nie moge ustawić jezyka polskiego. Jest ktoś kto pomoże ?  Z tego co wyczytałem  to nie da  sie  chyba nic wgrać. Poprosze o pomoc. 

Edytowane przez Spartan500
    Poprawiłem post, usunąłem zbędny tekst.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@Jacek Krauze

Nie ma takiej mozliwosci aby calkowicie spolszczyc, jest mozliwosc czesciowego spolszczenia za pomocą aplikacji "MoreLocale 2", ale wymaga to zrootowania telefonu, wiec jest to skórka za wyprawkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaskan

Sorki za odkopywanie tematu, ale trochę już się zmieniło do tego czasu. Może ktoś odkrył jakieś spolszczenie? :) Model to g930a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3
    Napisano (edytowane)

Nie ma spolszczenia. Komu by się chciało. 

Edytowane przez jeronimo
    edytowano post i usunieto odpowiedź na skasowany post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flyagaric

@jeronimo

Z tego co pamiętam, to More Locale 2 nie wymaga roota. Można nadać uprawnienia przez ADB. Spolszczy to częściowo fona i pozwoli ustawić region dla Play store'a na PL.

To chyba jest jedyna istniejąca opcja dla tych amerykańskich fonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@Flyagaric

Możliwe, nie sprawdzalem, bo z tego co kiedys pamietam to jesli chodzi o MoreLocale 2, jeśli miao sie uprawnienia superuser w urządzeniu. Mozliwe że juz cos poprawili i zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Znajomy kupił Samsung Galaxy S7 (SM-G930U) Telefon niby z USA. Kod kraju - XAA. Telefon miał wgrany Androida 7. Język Polski jest tylko częściowy. Zainstalował przez Odina. Jaki rom mozna do niego wgrac?

Model	SM-G930UModel name	Galaxy S7Country	Version	Android 8.0.0Changelist	13710148Build date	Wed, 10 Oct 2018 08:43:36 +0000Security Patch Level	2018-10-01Product code	XAAPDA	G930UUEU8CRJ2CSC	G930UOYM8CRJ2 

Telefon dalej ma nie kompletny język. Czy jest jakaś szansa pobrać rom z kompletnym polskim językiem? Pozdrawiam. 6505890af8ff6a25d50f310385aee6f7.jpg3edbb3d3120f75335a59128a93345f9c.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jeronimo
    post podłaczony pod temat istniejący.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi