Skocz do zawartości
muzior

Soft B150 od Play - skąd pobrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

muzior

Panowie, jak w temacie. Można skądś pobrać soft od Play'a ? Chciałbym w razie czego móc wrócić do niego. Jeżeli nie ma takowego nigdzie to jak wykonać kopię własnego przed debrandem i aktualizacją ? Da się to na powrót wgrać na wypadek jakiejś awarii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.jezeli chcesz odblokować bootloader i stracić gwarancję to jest to do zrobienia.Potrzebne jest custom recovery w którym robisz backup ROMu

2.robisz roota kingrootem i instalujesz TWRP z poziomu telefonu, nastepnie backup ROMu. Tutaj bootloader może byc zablokowany.

Jak już zrobisz debrand to wątpie abyś chciał wrócić na playowy soft

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    muzior

Tak myślałem. Czyli ni w d... ni w oko. Jedynym bezpiecznym pozostaje debrand bez odblokowywania bootloadera. Teoretycznie powinni wówczas gwarancję uznać bo nie było ingerencji w boot. Wiem jak działa 6.0 niebrandowany bo kilka dni temu zaktualizowałem żony telefon i śmiga pięknie. W sumie zależy mi na tej nowej apce aparatu z trybem profesjonalnym. Poza tym mój 5.1 też dobrze działa i trochę boję się ruszać czytając niektóre posty o problemach poaktualizacyjnych. A to gorzej działa wybudzanie, a to AutoMapa się wywala. Hmm... i to przeważanie problemy mają ci co debrandowali a nie bezbrandowi. Coś w tym jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AM to wywala ale pirata... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    muzior

A masz oryginał ? :P;)

Edytowane przez mobopx
    cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje, nigdy nie dogodzisz wszystkim. mialem okazje debrandowac i aktualizowac juz kilka egzemplarzy i zaden nie wrocil do mnie, a jezeli nie jest to uszkodzenie mechaiczne to jestes sobie w stanie z pomoca chlopakow tu na forum czy innym poradzic z ew awariami systemu majac odblokowanego boota ;)

Edytowane przez panegiptu
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    muzior

@panegiptu czyli polecasz debrandować bez odblokowywania bootloadera ? Bo są dwie opcje. Zależy mi na tej która lepiej potem działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@muziorzdecydowanie z odblowaniem jest wtedy wieksze pole manewru, najlepiej instalujac b046, nastepnie b564 i odrazu wlatuje nowa aktualizacja do b574 z aktualizatora, jak bedziesz potrzebowal pomocy to pisz na priv wszystko powiem co i jak bo wiem ze jest tu milion postow wiekszosc nie potrzebnych i mozna sie zgubic.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie uzywam AM :-P

wysłane z P8 Lite przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    muzior

@panegiptu dzięki! na pewno skorzystam z Twojej wiedzy, jednak jestem zmuszony zaczekać do czasu pojawienia się dobrze działającej AutoMapy na Andku 6.0. Nie mogę sobie pozwolić na problemy w tej materii bo zbyt dużo jeżdżę. Właśnie poczytałem sobie na forum nawigacyjnym jakie chłopaki mają problemy na Andkach 6.0 to mi wystarczyło. Chwilowo podziękuję za tą "przyjemność" :P Jak AM zacznie normalnie działać na szóstce to od razu robię update ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi