Skocz do zawartości
Ransey

info Android 7.0 Nougat dla Z3 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli koniec wsparcia i tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniec. Mega niedosyt Mm, byl jakims z polrocznym poslizgiem ale byl. N to bylo juz marzenie niestety. Czekamy na dobrego Roma od chlopakow z xda.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy żeby naprawili tego GPSa i będę zadowolony. W innym razie po prostu zepsuli mi telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

Ja już podjąłem decyzję o zmianie, jedzie do mnie xiaomi redmi Note 3 pro. Sony wspominać będę na prawdę dobrze były to dwa lata bez większych problemów.

Sony Z3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem czy najrozsądniejszą decyzją jest kupować telefon, który nie wspiera 20 pasma LTE, czyli tego z zakresu 800 MHz, które w Polsce będzie niedługo powszechnie wykorzystywane, bo już jego zasięg jest w trakcie budowy. Chyba, że internet przeglądany na szybko kłamie i jednak ten model to wspiera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nattowe

Według mnie śmiało można płynnie przeglądać internet w 3G :) Nie potrzeba LTE do tej funkcji.

Gdzieś na internecie widziałem komentarz, że na XDA był jakiś komentarz, że wraz z pierwszą aktualizacją Nougata (7.1) zwiększy się lista wspieranych modeli. Może jest jeszcze jakiś promyczek nadziei w tunelu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę żadnej różnicy w przeglądaniu internetu między 3g a lte. Jedynie przy pobieraniu plików jest różnica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy od lokalizacji, ale jeśli trafisz kiedyś na stację gdzie masz tylko U900 i L800 to poczujesz różnicę w działaniu internetu, bo najprawdopodobniej U900 będzie totalnie zapchane z racji swojej pojemności, zaś L800 będzie dawało radę. Do tego zdrowsza bateria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SRX069

Członek mojej grupy na fb dzisiaj pisał, że w z3 ma androida 7 w wersji deweloperskiej, zaktualizował przez pc companion kiedy korzystał z opcji "napraw" i tam niby wyskoczyło mu, że ma możliwość takiej aktualizacji. Troche nie chce mi się wierzyć co Wy na to?

Spoiler

Screenshot_20160914-110803.png

Spoiler

Screenshot_20160914-110724.png

Edytowane przez patrikos23
    Filmy i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER, poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SRX069

Nic dziwnego :)

Sony uruchomiło jakiś czas temu testy właśnie tego androida dla Z3,później po kilku wydaniach zamknęli projekt i przestali go aktualizować.

Miałem go przez chwilę u siebie,niema nakładki od sony i jest to w zasadzie czysty android.

Gdyby miał nową wersje aplikacji aparatu od Sony (jest ta z androida 5.x) to może bym na nim został bo działał nawet ok.

Jeżeli cię interesuje to możesz pobrać na niego jakąś testową wersje launchera od Sony (np.to Xperia™ Home) i apki Zdjęcia,Muzyka i Wideo ze sklepu Play,masz wtedy soft prawie jak od Sony ;)

Szkoda że pokazali że może to działać po czym stwierdzili że i tak nie wydadzą tego dla Z3... 

Będzie mi brakowało głównie tego dzielenia ekranu dla dwóch aplikacji (działało bardzo fajnie np.z youtube i chrome) 

Edytowane przez patrikos23
    Temat podzielony i połączony z istniejącym o podobnej tematyce. Proszę o więcej uwagi przy zakładaniu nowych postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi