Skocz do zawartości
jender17

Szkło na ekran do s6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje szkła na ekran do s6. Zależy mi na tym aby było jak najlepiej dopasowane do ekranu. Idealnie byłoby 3mk HardGlass Maxx ale do s6 chyba czegoś takiego nie ma... Macie jakieś pomysły?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

Mi najbardziej zależy na szkle typowo na cały ekran 2.5D
    Znalazłem jeden na Allegro ale niestety chciałbym przezroczyste a ma tylko kolorowe (na dole dopiska brak koloru przezroczystego)
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6291824260
    Już nigdzie nie mogę takiego szkła znaleźć. Jak miałem S6 Black to czarne było ok. A jak juz mam gold to to szkło w tym kolorze wygląda co najmniej badziewnie więc zależy mi na przezroczystym
    Ma ktoś jakiś cynk może 3mk do takiego szkła by zakupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma szkła na cały ekran żeby nie odstawało na krawędziach. Telefon ma zaokrąglone rogi i zawsze będzie coś odstawało, bo szyby są płaskie. Jedyna opcja od 3mk flexibleglass, to najlepiej przylega na krawędziach. 

Miałem taką samą szybę i wyleciała migiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leider

To szkło które wstawiłem wlasnie jest zaokrąglone i bynajmniej u mnie przylegalo elegancko na Całości a nie tylko na powierzchni wyświetlanego obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś z was miał może szkła nillkina? Niestety ale flexible Glass od 3mk jest dla mnie niezadowalajace, bardzo łatwo się brudzi, nie ma powierzchni oleofobowej jedyny plus to tyle, że się dobrze dokleja i w sumie nic więcej... słyszałam, że nillkin też ma takie cienkie szkła i zastanawiam się, czy jest szansa, że doklei się rowie dobrze co Mk? Bo te najtańsze szkła jednak powodują u mnie powstanie ogromnej niedoklejonej ramki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BoyLer

U mnie sprawdziło się taniutkie szkło od polskiego banana ;) Łatwo się czyści i nie odkleja się. Za taką cenę nie ma do czego się przyczepić. Pewnie będzie to to samo, co inne tanie szkła z warstwą oleofobową, ale urzekł mnie ich marketing ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IKE
    Dnia 11.09.2016 o 09:30, leider napisał:

Mi najbardziej zależy na szkle typowo na cały ekran 2.5D
    Znalazłem jeden na Allegro ale niestety chciałbym przezroczyste a ma tylko kolorowe (na dole dopiska brak koloru przezroczystego)
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6291824260
    Już nigdzie nie mogę takiego szkła znaleźć. Jak miałem S6 Black to czarne było ok. A jak juz mam gold to to szkło w tym kolorze wygląda co najmniej badziewnie więc zależy mi na przezroczystym
    Ma ktoś jakiś cynk może 3mk do takiego szkła by zakupić?

Zamówiłem sobie to szkło i odradzam.

Ledwo je wyciągnąłem i pękło mi w dłoni .... polecialo od razu do śmietnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś producent wpadł może na odkrywczy pomysł szkła pokrywającego w większym stopniu ekran niż dotychczasowe? Rozumiem, że FlexibleGlass sprawdza się umiarkowanie. Nillkin chyba też nie pokryje w pełni ekranu. Jakieś inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czif

@JohnyRambo Nie, nikt nie wpadł. Kupujta normalne szkło hartowane jakie jest dostępne.

Czym niby się różni jakieś szkło, co mówicie 3MK czy inne duperele? Ja zawsze taniutko z hurtowni biorę szkła i jak pęknie, to wymieniam na nowe, bo dotyk cały.

Edytowane przez czif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia mnie drażni więc raczej odpada. Jeżeli szkło ma wyglądać tak jak wygląda to już wolę chyba zrezygnować, bo szpeci telefon za za bardzo. Na Z2 mam szkło, ale pokrywa cały ekran :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi