Skocz do zawartości
jender17

Szkło na ekran do s6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam płyn bardzo łatwo się rozprowadza , przy wcieraniu nie uważałem jakoś specjalnie  na głośnik ani przycisk home również zrobiłem tylne szkiełko od kamery   i jestem ciekawy jak to będzie za jakiś czas .Szkło na ekranie zrobiło się bardzo śliskie ekran jest trochę bardziej czytelny w słoneczne dni i zostaje mnie odcisków palców .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up mi starczyło na cały telefon łącznie z tyłem i jeszcze zegarek wysmarowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie.Ktoś pytał o szkło BENKS 2.5 D. Ktoś może miał do czynienia ?.  Kosztuje ok. 80 PLN ale rzekomo pokrywa cały front. Mieliście styczność ? Nie odstaje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie odpowiedział chyba w tym zakresie, a pytałem ja. Rozwiązałem problem ze szkłem prosto - olałem temat. Na telefon uważam, a nie jestem w stanie przeżyć tej tragedii częściowo pokrywającego szkła. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cyk

Witam,

Ja chciałbym poruszyć trochę inny temat. (forum przeszukałem i nic nie znalazłem)

W galaxy S6 po wymianie wyświetlacza (zbił się) szkło nie dolega na krańcach i to sporo. Przykleiłem już trzy szkła i to samo.

Przed wymianą szkło było przyklejone i wszystko było ok.

Serwisant w firmie gdzie była wykonana naprawa stwierdził, że na to nie ma reguły i czasami wyświetlacze są wypukłe i nie idzie dobrze przykleić szkła.

Co Wy o tym sądzicie? (dodaje zdjęcia)

Spoiler

IMG_7608.JPG

IMG_7609.JPG

IMG_7610.JPG

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można jedynie potwierdzić słowa serwisanta, szkła nie są ścięte idealnie w każdym możliwym modelu, miałeś pecha i ja również:/ jak naklejam szkła klientom to też jest lepiej i gorzej, nie ma reguły.
    To co u mnie się dokleilo to flexible Glass od 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cyk

Rozumiem że nie są idealnie docięte ale ono w ogóle nie dolega do wyświetlacza. Tak jakby wyświetlacz był wypukły na środku i przez to boki nie trzymają.

spróbuję z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj przyszło mi szkło hartowane BENKS OKR+ PRO. Nie ma lepszego szkła ! Pokrywa cały ekran nie odkleja się. Jest idealny. :) Cena trochę wysoka ale polecam. Dla zainteresowanych KLIK.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale szkło faktycznie przylega na końcach czy po prostu dzięki kolorowej ramce pod kolor telefonu nie widać, że jest ścięte prosto i odstaje? Jest załamane i zaokrąglone jak ekran 2.5d?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie a może ktoś dać zdjęcia z FlexiGlass 3MK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi