Skocz do zawartości
jender17

Szkło na ekran do s6

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo jak zwykle szkło, flexible Glass jest odcięte jak każde inne szkło, czyli pokrywa tylko płaska cześć bez zaokrąglonych boków. Tylko dzięki temu że jest elastyczne nic nie odstaje. Sama mam, wszystko inne się nie doklejalo:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Prosze pomozcie mi. Kupilam drugie szklo hartowane na mojego samsunga s6 i obydwa mi odstaja po bokach tzn sa niedoklejone... Czy ktos z was trafil na szkło idelanie dopasowane?

Edytowane przez patrikos23
    Temat połączony z istniejącym o takiej samej tematyce. Proszę o więcej uwagi przy zakładaniu nowych wątków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja założyłem szkło 3mk hard glass 2 i póki co nie narzekam. Do tego mam etui spigena i praktycznie cały ekran zabezpieczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny telefon, kolejne szkło Nillkin. Jak zawsze zadowolony. Polecam po raz kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@adrian_pt

Jak dużą powierzchnie wyświetlacza chroni szkło? Mam z tyłu założone szkło tej firmy ale jest dużo mniejsze niż powierzchnia telefonu. Z tyłu to mi aż tak bardzo nie zależało by było idealnie, na wyświetlacz bym takiego nie założył.

Edytowane przez Grzego90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak każde inne pokrywa tylko płaską część wyświetlacza. Jednak robi to bez żadnych bąbli i dokleja się w całości. I posiada powłokę oleofobową. Jeśli ktoś korzystał ze szkieł z tą powłoką i bez niej to różnice odczuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnosnie s6. Czy do tego modelu oplaca sie kupic szklo na tyl i przod? Jesli tak to jakie polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z przodu mam 3mk hard glass 2 i polecam. Z tyłu mam nillkina i jest dużo mniejsze niż powierzchnia telefonu. Zawsze to jakaś ochrona wyświetlacza przed rysami itp  więc na pewno się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Was serdecznie, po wymianie w serwisie (Samsung premium service plaza, bardzo mocno polecam, nigdy nie widziałem takiego poziomu obsługi) wadliwego przycisku home oraz portu usb z mikrofonem, dodatkowo został wymieniony ekran i niestety od tamtego czasu nowe szkło Nillkin Amazing H+ odkleja się po bokach (z lewej strony 0.5cm, z prawej 3mm, ale to przez to że jest ono nierówno naklejone). Długo szukałem w internecie (jak i również na forum) i jedyne co znalazłem to szkło iCare z amazona - niestety nie jest wysyłane do Polski, lub 3mk FlexiGlass - 7h oraz cena nie powala. Czy efekt halo może być spowodowany przez samo szkło hartowane, czy jest mała szansa? Bo nie wiem czy próbować innych szkieł, czy dać sobie spokój.

Będę wdzięczny za propozycje rozwiązania tego problemu, jeśli będzie miał ktoś konkretny produkt do polecenia to będę wdzięczny.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli przewertowales wątki to odpowiedzialbys sobie sam na to pytanie albo te które wymieniłes albo folia albo zwyczajnie zaakceptuj fakt, że zwykle szkło się nie dokleja. Nikt tu cudów nie sprawi

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi