Skocz do zawartości
Szynku

[LG G4] Pytania przed zakupem - Dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Szynku

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem G4, obecnie mam G3 i bateria trzyma średnio... Jak to wygląda w G4? 

Edytowane przez Araa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria jak na taki wyświetlacz trzyma dobrze. Dziś starczyło energi na 21h, ekran 4h 15%, troche szrapneły tez usługi google 23%, aplikacje google 15%, chrome 15% i reszta. Przez ładnych pare godzin w tle byl uruchomiony gps (przez to pewnie takie zużycie na usługach i aplikacjach google, bo co jakis czas czytają pozycje jesli mogą). Przez pol dnia nie mialem czasu go nawet ruszyć, za to w domu zjechałem baterie do 25% i teraz laduje. Mysle ze jeden dzień normalnego" użytkowania spokojnie wytrzyma, może dłużej. Pewnie niejedna osoba dwa dni zrobi na jednym ładowaniu, ale to czysta spekulacja wątpię by w najbliższym czasie mi się to udało ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Ogólnie jak się sprawuje. Wart swojej ceny? Jak wypada na tle konkurencji?

Oppo Find 7a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

A jak się sprawuje GPS i aparat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Ma ktoś porównanie do G3, czy przy tej rozdziałce jest żwawszy niż poprzednik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aparat to żyleta, moc jedi i gumijagód :) GPS cały czas testuje (teraz chwilowo nie bo mnie jakaś świńska grypa dopadła),bo raz jest super dokładny innym razem mocno przełamuje. GPS używam głównie do biegania i istotne dla mnie jest by dobrze rysował ścieżkę i nie szarpał tempa, bo do nawigacji na pewno jest git, szybko łapie fixa i trzyma cały czas. Na początku zdarzały się rzadko problemy z utrzymaniem połączenia internetowego po GSM, przełączał się z nadajnika na nadajnik i przez parę sekund nie było netu, ale od wczoraj rana nie powtórzyła mi się taka sytuacja. Soft się może układał? Dodam że u mnie zasięg jest raczej średni. Czasem złapie Lte na 2 kreski, za chwilę przechodzi na HSDPA i tak co jakiś czas, norma, na innych telefonach też tak mam. Lte i HSDPA pokazuje mi lepszy zasięg niż Xperia Z3C. W Xperii częściej za to zdarza się że zgubi sygnał całkowicie. Co do ekranu obraz jest wspaniały, dobrze ustawia jasność w automacie, kolory żywe ale nie przerysowane. Za to raz na kilkanaście tapnięć, muśnięć itp popełni błąd, kliknie coś przy przewijaniu albo nie zarejestruje dotyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

@@ananiel

A jaka masz wersje ze skóra czy bez?? Ile masz wolnego ram-u przy użytkowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wersję z bordową skórą, wolnego ramu zazwyczaj jest między 1,7 a 1,3giga. Średnio 1,5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

@@ananiel

To dużo wolnego ram-u jest :) Czy dobrze się trzyma telefon pokryty skorą? Czy znalazłeś jakieś ogólne wady??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@ananiel

To dużo wolnego ram-u jest :) Czy dobrze się trzyma telefon pokryty skorą? Czy znalazłeś jakieś ogólne wady??

Korzystam z drugiej klapki złotej, na to założyłem gumowy case Goospery. Skóra jest w dotyku bardzo przyjemna i w odbiorze jest super, ale ze względu na specyfikę pracy bałem się że ją uszkodzę (przecięcie, przedziurawienie, zamoczenie). Pod osłoną i tak klapki nie widać, a podejrzewam że tańsza w razie wymiany jest ta z tworzywa sztucznego i nie zniszczy się od zawilgoceń. 

Gdyby nie to z pewnością używałbym tej skórzanej, bo ma w sobie "to coś" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi