Skocz do zawartości
Szynku

[LG G4] Pytania przed zakupem - Dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się poradzić forumowiczów odnośnie zakupu używanego mniej lub bardziej telefonu LG G4.
    Mam mały sentyment do tego modelu, chciałbym go kupić i używać jako telefonu zapasowego/służbowego czy nawet kamery. Rozglądałem się po Alle... i większość aukcji to już tylko modele używane, najczęściej od lombardów. Pamiętam także o fakcie, że ten model ma wadę fabryczną związaną z padającą płytą główną.

Chciałbym się zapytać, czy każdy Lg G4 był narażony na awarię, czy np. późniejsze wypusty miały już te płyty główne poprawione?
    Lombardy wystawiają te faktury VAT-marża. Wiem, że na jej podstawie nie ma gwarancji. W to miejsce jest zazwyczaj gwarancja serwisowa. Czy w tym aspekcie są też jakieś wałki? Gdyby np. telefon rzeczywiście padł, sprzedający musi naprawić telefon? Czy warto w ogóle kupować tel. od lombardu?

Interesowałby mnie model złoty z nie-zużytą skórzaną brązową klapką. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex

Nie kupuj z lombardów! Nie mówię że wszystkie, ale większość jak Ci się coś stanie z płytą główną zaleje czujnik wilgoci i Ci powie że Twoja wina, ew coś wymyślą innego. Lombardy nie mają nawet własnych serwisów GSM żeby Ci w razie czego naprawili. Ja bym nie ryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi