Skocz do zawartości
babeo

Honor 8 - etui, case, futerały

Rekomendowane odpowiedzi

JedJur

@bongkox @m1804 , wybaczcie, wcześniej nie miałem czasu, a na szybko odpisywałem z komórki. Etui faktycznie chroni głównie przed zarysowaniami, ale też zdecydowanie poprawia uchwyt - na bokach telefonu są takie szorstkie fragmenty, próbowałem to pokazać na zdjęciach, dzięki nim uchwyt jest bardzo pewny i stabilny. Oprócz tego, plusem jest wg mnie zaślepki na porty usb i jacka, działa to bardzo stabilnie, nie wypada, wydaje mi się, że nie powinno się wyrobić - to fragment tego TPU wciskany bezpośrednio do portu.Plusem jest też dla mnie dobre działanie klawiszy, a przede wszystkim maskowanie tej dziwnej faktury przycisku power, mocno mnie to drażniło. Jest cieniutkie i faktycznie przy upadku może nie zamortyzować. Co jeszcze jest fajne, nie sprawia wrażenie tak tandetnego, jak niektóre kupione na aukcjach - TPU wszędzie ma zaokrąglone krawędzie, nigdzie nie drażni. Kupione za 27zł + przesyłka na znajomym polskim serwisie aukcyjnym. Wybaczcie za jakość zdjęcia, robione kalkulatorem, aparat z Honora unieruchomiony w etui :-) 

20161022_105839.jpg20161022_105914.jpg20161022_105940.jpg20161022_110013.jpg20161022_110027.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@JedJur dzięki za foty wygląda fajnie ,ale ja jednak poczekam na tpu ,które bardziej uchroni telefon w razie upadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaricz

@bongkox Ja mam coś takiego, przysłali mi z chin razem z H8 tak niespodziewanie dodali firmowe oryginalne etui :) tylko bez wzmocnień na rogach, perfekcyjnie wykonane nawet każda dziurka na głośniczku idealnie dopasowana. Teraz zostaje mi wybór czegoś na ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jaricz możesz pokazać jak wygląda na telefonie?

Edytowane przez bongkox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Dołączam do prośby, jak wygląda owe oryginalne etui Honora?

Edytowane przez NatanW
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaricz

Poniżej foto trochę słaba jakość:disturbed: ale i tak nie oddaje to efektu, etui jest niemal niewidoczne

DSC02814.JPGDSC02815.JPGDSC02816.JPGDSC02817.JPGDSC02818.JPG

Edytowane przez NatanW
    Zdjęcia wstawiamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, czy jest ktoś w posiadaniu flip covera  z "okienkiem" na Honor 8? 

Edytowane przez Kanibal49

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jaricz to jest oryginal Huawei do honora 8? Rancik tez widać, ze mało co wystaje ponad wyświetlacz, trochę cienkie byłbym się nawet o tylną obudowę bo nie wiadomo jak wytrzymałe jest te niby 15 warstw szkła. Jaki ty masz kolor tego honora bo na zdjeciach wygląda jak czarny ale ramki jakieś jasne.

Edytowane przez bongkox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi