Skocz do zawartości
babeo

Honor 8 - etui, case, futerały

Rekomendowane odpowiedzi

jaricz

- Tak to jest oryginał od honora

- grubość ok. 1 mm nie mam mikrometra żeby sprawdzić^^ poza tym myśle, że potrzebny Ci chyba bumber.

- kolor złoty, cały złoty tylko zdjęcia takie wyszły skupiałem się na etui nie telefonie podczas robienia zdjąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jaricz jeśli ma taka grubość to już spoko, ciekawe czy już gdzieś w polsce nożna je dostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawości zamówiłem etui nillkin nature, dziś dotarło i jestem zadowolony. Fakt ochrona raczej tylko przed zarysowaniem , ale w porównaniu do etui IPAKY , to Honor w nillkinie mega pewniej trzyma się w ręku nie jest tak śliski i i wiadomo gabarytowo dużo mniejszy, jedyny minus to ciut za małe ramki bo przy założonym szkle na ekran, kiedy kładę telefon ekranem do dołu to nie opiera się na ramkach, a na szkle . Ipaky niby zapewnia lepszą ochronę, ale co z tego jak telefon ubrany w te etui praktycznie  wyślizguje się z rąk. Podsumowując na razie zostaje przy Nillkinie i szczerze polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega w IPaky zmatowil ten rant plastikowy okalajacy obudowe i pomalowal jakim chropowatym lakierem teraz jest idealnie.

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktoś z was posiada i mógłby się podzielić opinią na temat grubszego, przezroczystego, silikonowego etui na telefon, które można zakupić na allegro?
    (i nie nillkin nuture, które posiadam - które jest za cienkie i przy którym nie można mieć naklejonego szkła,
    ani też żadne którego nie można nabyć w Polsce w szybkim czasie).

Chodzi mi o coś tego typu czy też inny, podobny model:
    http://allegro.pl/chron-telefon-huawei-honor-8-kup-etui-szklo-9h-i6443214830.html
    Ile to etui ma ono grubości? Czy więcej niż nillkin, który ma niby 0,6mm i który nie ochroni przed upadkiem? czy da radę?
    Czy od strony wyświetlacza wychodzi on poza rant telefonu, by można było nakleić szkło i położyć telefon szkłem do stołu, a jednocześnie nim nie opierając?
    (nillkin by na to raczej nie pozwolił).

Edytowane przez jacek.gorzow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

Witam.Na zdjęciu widać właśnie etui z allegro wraz z przyłożonym szkłem.Etui delikatnie wystaje poza szkło.

Spoiler

IMG_20161106_111141.jpgIMG_20161106_111208.jpg

Ramka etui bardziej będzie wystawała z aukcji http://allegro.pl/etui-pokrowiec-obudowa-matt-gel-tyl-huawei-honor-8-i6551710750.html.

Edytowane przez sabm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sabm możesz pokazać plecki honora w tym etui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

Proszę bongkox..:)

Spoiler

IMG_20161106_122902.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sabm a jak oceniasz grubość (mam tu przede wszystkim na myśli stopień zabezpieczenia przed upadkiem)?
    Bo ten nillkin nature niby ma 0.6mm, ale wydaje się być lichy.

I jak z wymiarami szkła, które zakupiłeś? Moje miało sporo braków na górze i na dole. Co to za szkło?

Edytowane przez jacek.gorzow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

Szkło jest nilkina.A zabezpieczenie przed upadkiem to zależy na którą cześć telefon upadnie.Lepsza taka ochrona niż żadna.Na innym forum widziałem etui z wzmocnionymi rogami.

Edytowane przez sabm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi