Skocz do zawartości
cia_agent

rom ROM - Androium VUI K3N (1.2 OTA) Final (Anroid 6.0)

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie niestety akcelerometr działa w sposób nieprawidłowy, przez co zdjęcia robione na wprost, w galerii są obrócone o 90 stopni w lewo. Jest to dość irytujące. Macie na to jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie masz przypadkiem etui z magnesikiem?
    U mnie działa wszystko prawidłowo i z dodaną aplikacją jak i innymi apkami aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś zmienić aplikacje?

Wysłane z mojego Lenovo K50a40 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problemem było uszkodzenie płyty głównej, bo problem występował na każdym romie, zaniosłem do sklepu w którym kupiłem i tam została zmieniona płyta główna i od tej pory jest ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, czy w tej wersji quick settings jest po angielsku tzn opisy pod ikonami? Czy wersja na Andku 5.1.1 jest bardziej "spolszczona"? ogolnie to ktory rom byłby najbardziej zbliżony do AOSP z maxymalnym spolszczeniem i stabilnością? 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kail12

Da się coś zrobić z tym romem aby przechodził w deep sleep ? W nocy potrafi zeżreć 30% baterii :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak to robisz, ale u mnie przez całą noc działa SpeepAsAndroid i nagrywa chrapanie, odtwarza różne dźwięki, mam włączone wi-fi, obie karty SIM, transmisje danych, GPS i przez noc nie znika mi więcej jak 8% baterii. 

Mam oczywiście Greenify i niepotrzebne rzeczy mi zamraża. Ale ty musisz mieć tego ogrom.

Edytowane przez cia_agent
    Błędy w nazwach aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wie ktoś może co zrobić aby przy odbieraniu telefonu (tzn. przykładaniu do ucha) działał czujnik zbliżeniowy i wygaszał ekran?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kriku

nie wiem jak w tym romie, ale w MIUI czujnik zbliżeniowy działa, natomiast podczas rozmowy przy uchu można niechcący np. zawiesić rozmowę bo polikiem wybudzisz wyświetlacz (DTW) i coś nieświadomie klikniesz. możesz sprawdzić działanie czujnika zbliżeniowego jakąś apką do sprawdzania sensorów z goog play - proximety sensor - zintegroway w Lenovo k3 z czujnikiem jasności.

Edytowane przez kriku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    7 godzin temu, kriku napisał:

w MIUI czujnik zbliżeniowy działa, natomiast podczas rozmowy przy uchu można niechcący np. zawiesić rozmowę bo polikiem wybudzisz wyświetlacz

Nie rozumiem, nie ma w tym jakiejś sprzeczności? Właśnie po to jest czujnik zbliżeniowy, żeby wyłączał ekran podczas rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi