Skocz do zawartości
andi14

[Honor 8] Bateria - czas działania, dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

andi14

Trochę czasu minęło jak pierwsi użytkownicy Honora 8 zaczęli go użytkować więc może pochwalą :) się swoimi ; osiągami ; na jednym ładowaniu baterii.

Edytowane przez Aleksandra
    Uzupełnienie tytułu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Bateria trzyma długo, przy dosyć intensywnym użytkowaniu (średnio 30-40 minut gry w ciągu dnia, około godziny słuchania muzyki i około dwóch, trzech godzin przeglądania internetu dziennie) trzyma półtorej dnia. Ładuje się szybko, wystarczy 10 minut i już jest naładowane naście procent baterii."

Cytat z mojej, krótkiej "recenzji" po półtora tygodniowym użytkowaniu.

To ten post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kalina

Mi trzyma 2 dni , ale nie użytkuje fona nadmiernie, trochę facebooka, parę rozmów, kilka smsów, przegląd neta.  Zaskoczony byłem pozytywnie jadąc w około 400 kilometrową trasę na googlowej nawigacji baterii od pełnego naładowania spadło około 20%. Wcześniej na Z3c było znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam Honora drugi tydzień i w porównaniu do baterii w LG G2 to szału nie ma. Kiedy korzystam z telefonu to jest ok, ale jak leży nie ruszany to dość szybko uciekają  procenty z tym ,że transmisja danych włączona na stałe ( zasięg skacze 3G/LTE ) , pełna synchronizacja google + messenger fb i WhatsApp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria po 3-4 ładowaniach tak się prezentuje. W tym 3 godziny używania LTE wraz ze spotify po sieci, messenger, jasność na auto, synchronizacja włączona. Ogólnie porównując z LG G3 dwa razy dłużej. Co do LG G2, to parę razy udało mi się wyciągnąć powyżej 7h sotu. Myślę, że w przypadku Honora używając tylko wifi jest wynik 7h spokojnie do uzyskania. Jestem bardzo zadwolony. 

Spoiler

Screenshot_2016-11-10-14-42-51.png

Spoiler

Screenshot_2016-11-10-14-42-34.png

Edytowane przez Aleksandra
    Grafikę i filmy umieszczamy w spoiler.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

Czy inni moga wkleić screeny z SOT a nie podawać opinie mój to dwa dni. Po proszę o SOT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj naładuje fona na Maksa i pokaże ss sot :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    expo69

Full synchro, dane komórkowe cały czas, messenger, facebook, internet, jasność na auto, bez gier, kilka rozmów, trochę sms, screen po 3 ładowaniu od nowości, po przesiadce z LG G2 jestem mega zadowolony :)

Spoiler

Screenshot_2016-12-08-01-06-38.png

Edytowane przez NatanW
    Zdjęcia wstawiamy w spoiler
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikez

Jak na razie po miesiącu użytkowania jestem zadowolony z baterii. Czasów SOT dużych nie mam, bo relatywnie mało korzystam z telefonu, ale przy moim użytkowaniu 3 dni na baterii są realne do osiągnięcia. Żeby nie być gołosłownym - dodaję screeny z ostatniego pomiaru: 2d 20h od 90% do 5% naładowania przy SOT 3h 17 m, tryb normalny, na stałe włączone wifi+, dane komórkowe, bluetooth i synchronizacja. Kilka(naście) krótkich rozmów, 2h (może więcej) streamowania muzyki przez bluetooth do radia samochodowego, codzienna prasówka feedly/pocket, trochę przeglądania neta. Dla mnie jest ok.

Szybkość ładowania też na plus, z załączoną ładowarką od 5% naładowania: 29% po 15 minutach, 54% po 30 minutach, 74% po 45 minutach, 90% po równej godzinie ładowania.

2016-12-28 09.10.09.png2016-12-28 09.10.24.png

Edytowane przez NatanW
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LFC

U mnie 5-7 godzin na włączonym ekranie. Ekran na jakieś 75℅, włączona synchronizacja, dużo YT, Messenger i Chrome.

Screenshot_2016-12-29-14-31-42.png

Screenshot_2016-12-29-14-31-54.png

Edytowane przez NatanW
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi