Skocz do zawartości
werolajna

Zmieniony dźwięk aplikacji Gmail, mimo wszystko czasem słychać stockowe powiadomienie.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Kazama Tornado 348 i wszędzie gdzie już tylko mogłam pozmieniałam dźwięk dla przychodzących e-maili na Gmailu, ale nadal czasami (zaznaczam czasami, bo nie zawsze) jak przychodzi mail to jednak słychać ten dźwięk Playa. Czemu nie chce się zmienić permanentnie? Przestawiałam w ustawieniach samego Gmaila jak również systemowych, nic innego już nie widzę, co to może być?

Edytowane przez Aleksandra
    Modyfikacja nieregulaminowego tytułu wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

Automatyczna wiadomość

Twój wątek został przeniesiony z działu

Problemy

do

Kazam Tornado 348

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bajjka

Hej .. nie wiem czy ten temat juz byl czy tez nie i byc moze kilka osob mnie wysmieje , ale uwazam, ze jak sie czego nie wie to nalezy pytac... Kilka dni temu kupilam kowy tel KAZAM TORNADO 348 i mam maly problem z dzwiekami..  mianowicie chodzi o to,ze wszystkie aplikacje typu facebook meassinger whatsApp viber youTube google sms gdy cos przyjdzie to powiadamia mnie jeden i ten sam dzwiek systemowy , gdy tak naprawde ja do kazdej aplikacji przypisalam inny dzwiek .a w apce fejsa wylaczylam dzwieki a mimo to jest dzwiek systemowy czy mozna cos zrobic zeby byl taki dzwiek jaki ja ustawie a nie ten sam systemowy do wszystki aplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi