Skocz do zawartości
hose463

Honor 8 poszukiwana wydajna ladowarka samochodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje wydajnej ladowarki samochodowej, ktora sprawnie naladuje Honora podczas pracy nawigacji, Yanosika oraz muzyki po BT, czytalem problemy uzytkownikow P9 a to chyba pod wzgledem zasilania blizniacze modele.

Chce kupic jedna a porzadna ladowarke, wszystkie inne z napisami 2,4 A, 3 A poszly do smietnika, poniewaz moj poprzedni smartfon LG G3 ladowaly srednio pradem 100-500 mA.

Myslalem o Aukey z technologia QC 2.0 lub 3.0 np.http://www.komputronik.pl/product/338009/Elektronika/Akcesoria_Eksploatacja/Aukey_CC_Y3_Quick_Charge_3_0.html#productFeatures wiem ze ta technologia dziala tylko z procesorami qualcolma ale producent zapewnia ze przypadku innych dziala ladowanie max. pradem.

Potrzebuje sprawdzonego produktu, moze on kosztowac 100 czy 150 pln ale ma dzialac, czy ktos z Was moze cos polecic? Ostatecznosc to zakup przejsciowki mini usb/usb c i ladowanie "czyms" z napisem 2,1 A ale w takiej sytuacji zapewne nie da sie uzywac navi, BT i Yanosika rownoczesnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@up Tu masz sprawdzone już ładowarki. Sprzedający ma więcej modeli, z większą bądź mniejsza ilością portów. Produkty markowe. Ta z pierwszego linku jest też ok.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6002282582

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6455015740

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten belkin z drugiego linka doładowuje mojego sgs4 na maxa przy połączeniu bt, navi i yanosiku, więc wydaje się ok. Poprzednia ładowarka no name nie dawała rady utrzymać stanu baterii, nie mówiąc o doładowaniu tel. podczas jazdy.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

I ładuje tylko 5v na 2A. Bez Quick Charge. Te ładowarki tu i ich różne odmiany są sprawdzone.

Trzymają parametry. Mierniki to pokazują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

skins81 Jak najbardziej. Ładowarka da taki prąd na jaki Twój Honor 8 pozwoli. Dobry wybór. Są jeszcze z oznaczeniem gniazda Quick Charge. Pamiętaj aby wziąć min 2A. To gwarantuje sprawność ładowania na wysokim poziomie.

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alfabet

@skins81 będzie działać. Z jednej strony podłączasz USB do gniazda ładowarki. Z drugiej kabel na micro usb się kończy. Aby naładować Honora musisz użyć tej przejściówki. Ja tak używam w samochodzie. 2A i przejściówka z micro usb na usb type C. Brałbym Xiaomi bo w jednym sklepie, taniej. Albo poszukaj kabla na usb type C.

Co może nie zadziałać. Jakość niska kabla usb może obniżyć moc ładowania. Ja mam miernik na usb i zmierzyłem prąd. Generalnie "markowy" kabel nie będzie stwarzał problemu.  

Aby sprawdzić sprawność całego zestawu możesz użyć aplikacji jak nie masz miernika https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gombosdev.ampere

Update: Ta aplikacja coś mnie przeklamuje w stosunku do miernika

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak z tą ładowarką samochodową?? 

Też szukam takiej która wspiera szybkie ładowanie w Honorze 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwykły silvercrest z Lidla,  2.1A i 5v spokojnie wyrabia z ladowaniem w trakcie nawigacji przez Google mapy z włączonym lte. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi