Skocz do zawartości
peja_87

Bateria - oryginał, czy podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

peja_87

Witam, co mozecie powiedziec o oryginalnosci tych baterii? Ze zdjec wynika, ze posiadaja inne parametry niz ta w moim telefonie. Jednak jak zapytalem sprzedawcow o oryginalnosc to potwierdzaja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@peja_87

Najgorzej, że zdjęć nie ma a kuli szklanej raczej tu też nikt nie posiada ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@@peja_87

Masz zamiar kupować używaną baterię ? Te baterie to mogą być tak dorżnięte, że nawet telefonu na nich nie uruchomisz, a człowieczek na aukcji szuka naiwnych żeby za pare zyla opylić coś co mam miejsce w koszu, a napisać i powiedzieć to wszystko można, bo raczej nie sądzisz, że by powiedział, że jest nie oryginalna.

W dodatku nie wyglądają jak oryginał, więc obstawiam z dużą dozą pewności podróby. Tam gdzie jest niby "nowa" to gdzie jest oryginalne pudełko ? A może kupił telefon i sprzedaje nową baterię z niego ?

Jak chcesz zakupić baterię do Note 4 to idź do Brand Store i wydaj 99 zł i zakup nową oryginalną baterię w pudełku prosto od producenta.

Edytowane przez djcygan2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peja_87

Nie chce kupic uzywanej, wez przestan. Pytam sie tylko o te parametry. Czy oryginalne takie posiadaja czy podrobki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ze zdjec wynika, ze posiadaja inne parametry niz ta w moim telefonie.

Sam zauważyłeś słusznie, że wyglądają całkiem inaczej, niż te w naszych telefonach. Najlepiej zajść do BS wziąć i porównać sprzedawane tam baterie, czy są identyczne napisy i oznaczenia jak w tej co masz w telefonie, jeśli tak, to w stosunku do baterii w wyżej podanych aukcjach odpowiedź masz gotową.

Proszę:

http://allegro.pl/oryginalna-bateria-samsung-galaxy-note-4-n910-i5590588997.html

Oryginalna sprzedawana przez autoryzowany serwis Samsunga bateria do Note 4 na zdjęciach wygląda tak samo jak  ta w telefonie, wniosek, na zapodanych przez Ciebie aukcjach podróby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekz

Na mojej orginalnej baterii parametry to: 3.85V 12.40Wh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dokładnie tak jak kolega wyżej prawi, parametry są takie jak u mnie i takie same są na aukcji którą zapodałem powyżej a te 3.7V 11.91Wh to podróba na całej linii.

Edytowane przez djcygan2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekz

W sumie mogą to być baterie "orginalne do Note 4". Wersja na Chiny posiada baterię 3000 mAh podczas gdy nasze baterie 3220 mAh.Nigdy nie widziałem takiej baterii to nawet nie wiem czy mają ona takie same wymiary. Podejrzewam że bateria 3000mAh jest nieco mniejsza,używana jest w Note 4 Dual SIM.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie Note 4 Dualsim posiada baterię 3000 mAh http://www.samsung.com/hk_en/consumer/mobile/smartphones/galaxy-note/SM-N9100ZWUTGY ale patrząc na tą prezentację w czasie 5:06 oryginalna bateria do wersji Note 4 z dwiema karatami sim również różni się od tych przedstawionych z aukcji podlinkowanych w tym temacie.

Z resztą na bateriach z alledrogo piszę 3220 mAh, więc to są zwykłe podróby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi