Skocz do zawartości
peja_87

Bateria - oryginał, czy podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

sejfit

A to ja mam inne pytanieco do baterii, mianowicie kupiłem niby nową itd. Oznaczenia są identyczne wszytko się zgadza poza produkcja, ta z telefonu jest z Wietnamu ta kupiona z Chin i jeszcze jedna rzecz która mnie zastanawia, ta oryginalna jest o 4g lżejsza od tej kupionej. I teraz pytanie dalem się zrobić w wała czy nie? xD oczywiście bateria z allegro.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@sejfit

Otrzymałeś baterię zapakowaną w oryginalne opakowanie producenta z naklejką dystrybucji Samsung Polska ?

1.jpg

oczywiście bateria z allegro.

Coś czuję, że dobrego interesu nie zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Fakt, że towaru nie ma w BS nie jest żadnym dowodem. Tego towaru:

http://allegro.pl/klapka-ladowania-indukcyjnego-samsung-note-4-n910f-i6034558858.html

też nie ma (i jak mówią sprzedawcy - nie będzie) w BS, a na allegro jest. Przypuszczam, że oryginał, bo chyba sprzedający nie wystawił takiej ceny po to, żeby przekonywała o autentyczności

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to ja mam inne pytanieco do baterii, mianowicie kupiłem niby nową itd. Oznaczenia są identyczne wszytko się zgadza poza produkcja, ta z telefonu jest z Wietnamu ta kupiona z Chin i jeszcze jedna rzecz która mnie zastanawia, ta oryginalna jest o 4g lżejsza od tej kupionej. I teraz pytanie dalem się zrobić w wała czy nie? xD oczywiście bateria z allegro.

Ja w oryginalnie kupionym Note 4 też mam baterią chińską, nie chce mi się teraz rozkręcać ale chyba to było made in China assembled in Vietnam lub coś w tym stylu.

4g lżejsza ? pewnie prąd wyleciał ;D W sumie lepiej jak jest cięższa niż lżejsza bo z reguły podróbki są lżejsze.

Albo może podróbka ale sprzedawca dosypał za dużo piasku do baterii żeby miała wagę jak oryginał.

No dobra na poważnie to chyba powinna ważyć tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłącze się do tematy gdzie najpewniej kupić oryginalna baterie do naszego notka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

Z tego co mi się chyba ustalić to takie 100% będziesz miał w brand store i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ze w brand store jak dzwoniłem np. do łodzi to 130 zł kosztuje. Trochę drogo :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

Tez żałuje ze przegapilem promocje jak były po 49zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    to 130 zł kosztuje. Trochę drogo :(

To zawsze możesz kupić na znanym portalu aukcyjnym od typowego Mirasa komisowca "oryginalną" baterię za połowę tej kwoty, ale coś czuję, że w temacie o baterii przybędzie postów, dlaczego na nowej baterii działa gorzej niż na starej. Zachowaj się jak na klienta Note 4 przystało i nie płacz, że drogo.

Zawsze, możesz zapytać TU czy będą mieli jeszcze baterie po starej cenie, jest to konto autoryzowanego serwisu Samsunga z Krakowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelpp

Ja dziś kupiłem w Brand Store .... 119 zł. ..w woreczku. .. bez pudełka. ... tydzień tamu nie mieli... więc pewnie 'nowa' dostawa...ale nie ma na niej daty produkcji...plomb itp.... gdybym kupił w innym miejscu/allegro myślałbym, że to podrobka....

nabazgrane notkiem czwartym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi