Skocz do zawartości
peja_87

Bateria - oryginał, czy podróbka?

Rekomendowane odpowiedzi

sejfit

Ja kupilem bardzo podobnie na allegro co zabawne bateria była kilka gram lzejsza, wiec ja oddalem ;P

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

Tylko oryginał w brand store. Kupiłem kilka takich baterii na aledrogo do różnych modeli Samsunga i HTC i zawsze były gorsze niż oryginalne. Są warte swojej ceny. Reszta to niestety szmelc.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jakieś pół roku temu ładowałem telefon i zostawiłem go pod poduszką. Nagrzał się okrutnie i od tamtego momentu bateria trzyma coraz mniej. Generalnie pół dnia mi nie przeszkadzało, ale teraz 3h to już przesada. Chciałbym kupić baterię tylko patrząc na znany sklep aukcyjny a...o wszędzie tylko napisy "nowe, gwarancja itp" a zapewne będzie to tani zamiennik. Co myślicie? kupował ktoś już baterie na a...o i poleci coś konkretnego czy iść do salonu samsunga w krk? Nie ukrywam że koszt wchodzi w grę, bo jadę na Syberie i do Chin a zastanawiam się czy wziąć 2 baterie, czy może lepiej 1 baterie i powerbank. Jak myślicie?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cenioo

Jeśli chcesz pozostać z tym telefonem dłużej to zdecydowanie kup oryginał w BS. W końcu to dość energożerny telefon. Dołożysz 2-3 dyszki i będziesz miał spokojną głowę (nie wspominam tu o "oryginałach" z portalu za 20 czy 30 zł).

Powerbank na takie eskapady to oczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darekz

Osobiscie uzywam zamiennika firmy Anker. Czas pracy taki sam lub nawet dluzszy niz orginal i zdecydowanie lepsza antena NFC.

http://www.amazon.com/Battery-Anker-T-Mobile-18-Month-Warranty/dp/B00PTVUWRQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bateria - oryginalna czy zamiennik, gdzie kupić?

Według mnie odpowiedź na to pytanie, może być tylko jedna, mianowicie oryginał zakupiony w BS lub autoryzowanym serwisie. Wszystkie okazje, super ceny i zamienniki na Twoim miejscu omijał bym szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matir1
    Esperer

Wygląda nieźle. Tylko trochę mało mAh napisali. Mogli napisać 15000 mAh. Lepiej by się sprzedawały.

Serio? Jeśli widzisz akumulator normalnej wielkości i informację, że ma prawie dwa razy większą pojemność niż oryginał, to nawet sekundę nie myśl, czy warto. Widziałeś kiedyś akumulator do ciężarówki w rozmiarach akumulatora do Tico?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gzubik

Planuje kupić nową baterie do Note 4 i mam do was pytanie czy to jest oryginał. Źródło wydaje się dość pewne, cena też wydaje się normalna:

http://allegro.pl/oryginal-nowa-bateria-samsung-galaxy-note-4-n910-i5319935434.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi