Skocz do zawartości
Fenek

[ZAMKNIĘTY] A5 (2015) [A500FU] - A500FUXXU1CPH3 - [XEO] - [15.10.2016]

Rekomendowane odpowiedzi

topiq

@Fenek @MonalMo dałem screena z OTA do tej wersji w temacie do poprzedniej, bo jego jeszcze nie było -> 

Swoją drogą, jak KK czy LP XEO dostawało w pierwszej kolejności, tak MM na szarym końcu. Lecą już poprawki chyba wrześniowe w ROMie CPI1, nawet IDE (Orange) już ten ROM udostępnił, a XEO jak zwykle opóźnione. Zapewne przez multi CSC takie opóźnienia są.

Edytowane przez topiq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

A czy jest może dostępny root pod ten stock-owy ROM? 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Fenek

A zmienia on może flagę KNOX na [0X1]?

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6] + kolor czerwony zarezerwowany jest dla Administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fenek

@Mustapha Gee

Oczywiście że zmienia na 0X1.

Obecnie nie ma żadnego sposobu na robienie roota bez nabijania flagi i to nie tylko na A5 ale również na pozostałe  nowsze Samsungi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki Fenek za odpowiedź. Jako, że root zmienia flagę niestety muszę się wstrzymać ze zrobieniem go na moich telefonach ( A5 i S6 ), gdzie w każdym z nich mam Androida 6.0.1 :(

P.S.

Mam tylko cichą nadzieję, że nawigacja od google-a nie będzie transfero-żerna i nie wyczyści mnie z limitu transferowego jaki posiadam ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez Fenek
    Spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K.M.Bak

Czy ten soft ma tylko CSC na Polskę (XEO)? Czy po resecie fabryczny zmieni region na XEO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq

Phone Info pokazuje mi w tym ROMie dostępne kody CSC: BTU, CPW, DBT, ITV, NEE, XEF i XEO. Nie wiem jak w naszych A500FU, ale w nowszym A510FU wskakiwał na 6.0.1 ITV. Ja zmieniłem CSC na XEO już na KK, najbezpieczniej chyba by było wgrać LP 5.0.2 z XEO i pociągnąć MM z OTA. Ale to już najlepiej niech się wypowiedzą użytkownicy, którzy zmieniali brand na 6.0.1. Zasady softu z A510FU niekoniecznie muszą dotyczyć naszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K.M.Bak

Przy włączanym Bluetooth w statystykach baterii jest tylko Bluetooth z mocno źle obliczonym zużyciem... Jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq

Witam.

Można już pobierać nową aktualizację MM 6.0.1 A500FUXXU1CQA1 z poprawkami bezpieczeństwa na styczeń 2017. Póki co do pobrania po OTA ale wersja XEO sądząc po oznaczeniu najnowsza jaka wyszła na A500FU.

Spoiler

Screenshot_2017-02-14-07-07-33.thumb.png.2ac83f3508abc890be3e264b85dd9ec1.pngScreenshot_2017-02-14-07-07-39.thumb.png.4b771072599875fd54582011475c3962.pngScreenshot_2017-02-14-08-27-26.thumb.png.ca2e94428156421a88b51cf9cbbc2083.png

Edytowane przez topiq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x