Skocz do zawartości
Abi

Opinie użytkowników o telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

mitpio

Właśnie na własnej skórze jestem na mm może nougat coś zmieni mówię o 7.1 bo 7.0 jest jakiś dziwny na mm można więcej zrobić rzeczy ale każdy ma inne zdanie.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpisze popołudniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitpio

Gdy kupiłem z2 były podobne błędy po wejściu nowszych wersji systemu poprawiło się tu pewnie będzie podobnie sony powinno poprawić ostrzenie w aparacie bo przedobrzyło i to zdrowo.

dodana zawartość

Pisalem wczesniej o tym ze tel ma lagi ze optymalizacja i wogole bylem na nie , ale cos nie dawalo mi spokoju i wszedlem w opcje  ustawien pamiec wylaczylem inteligentne oczyszczanie i o dziwo telefon nabral skrzydel , zero lagów zawieszen dziwnego odswiezania po wyjsciu z jakiegokolwiek programu , poprostu zaczalem analizowac co tez nie maja np.z2 lub z3 co ma xz , i wyjasnilo sie takze tym co ich telefony dziwnie dzialaja polecam wylaczyc tą opcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem nadal zadowolona. Xperia to jedyny telefon, który mi odpowiada prócz iP, a przerobiłam ich naprawdę sporo. Nadal polecam XZ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

Ja użytkuję od listopada i jestem bardzo zadowolony. Przesiadłem się z Z2 po 2 latach. Na pewno 7.1 wprowadzi wiele poprawek ale jeśli ktoś teraz doświadcza lagów to chyba powinien zrobić naprawę systemu z poziomu PC Companion.
    Moje subiektywne:
    + poprawa aparatu w stosunku do poprzedników (aczkolwiek w słabym świetle mógłby być lepszy + dopracować wyostrzanie na rogach)
    + zdecydowanie super kamera i stabilizacja!
    + dla mnie świetnie wygląda i wysoka jakość wykonania
    + bardzo jasny ekran, nie ma problemów w słońcu
    + ma wszystko co flagowiec mieć powinien
    + fajnie działający czytnik linii papilarnych i jak dla mnie w najlepszym możliwym miejscu
    + bardzo dobra jakość dźwięku z słuchawek
    + silny zasięg, tutaj na prawdę każdy to dostrzeże
    + wodoszczelność - ale to już staje się standardem
    + fajna nakładka, nie przeładowana, nie cukierkowa, przyjemna

- bateria mogłaby ciut dłużej trzymać, nie jest źle ale Z2 była pod tym względem lepsza
    - rysowanie się przodu i tyłu
    - zaokrąglone szkło ekranu przez co ciężko kupić szkło ochronne które by w miarę wyglądało
    - szerokie ramki wokół ekranu
    - mogliby wreszcie zrobić MOCNO widoczną diodę powiadomień nawet pod dużym kątem patrzenia

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitpio

No i dzwiek super że stereo ale w lg G3 jest bardzo glosny tutaj nie dosyc ze slabe glosniki to jeszcze ciche i aparat , czy ktos sie w koncu pokusi o wstawienie ksenonu zamias lub razem z ledem ? Niech bedzie szerszy ale w nocy zdjecia beda bajka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez mitpio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mitpio chcesz ksenonu ? Kup SATIO... Gdyż jest "jeden" z pierwszych smartfonów, który robił niesamowite zdjęcia....

Obstawiam, że SONY "poszło po rozum do głowy" i nie wyda kolejnego telefonu z tak dobrym aparatem... A tak swoją drogą Telefon z 2009 potrafi bić na twarz flagowe smartfony,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitpio

Tez wątpię czy to zrobią kładą nacisk na wciskanie głupot ciemnocie zresztą nie tylko oni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

Sam ksenon jest kiepski bo nie masz już funkcji latarki ani podświetlenia przy kręcenia filmów. Musiałby być mix obu ale nie sądzę, że na to się zdecydują :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem używany w maju z gwarancją za 700 zł po tym jak mi moja Z2 umarła ze starości. 

I to był słuszny wybór.

XZ - bardzo dopracowany telefon. Zero zacięć na oreo choć brand orange .

Super aparat. 

Zdecydowanie poprawili jakość wyświetlacza względem Z2 . Bardziej żywy. Jasny. 

Telefon ok - jedyna wada te ramki góra dół dosyć duże.

Dlatego pomału rozglądam się za następcą , ale raczej już nie Sony. Bo brak tu flagowego powyżej 6 cali z małymi ramkami. 

Prawdopodobnie zamienie na Asusa 5Z . Chyba że Honor Note 10 będzie ciekawy.

Ale sam telefon Xperia XZ wart 1200 nowy jak nic. Warto podkreślić że działają tam tez aplikacje z XZ2 - np. kreator 3D . Korzystam z tego świetna sprawa. 

Edytowane przez _tommy_
    Usunąłem zbędny fragment postu aby nie prowadził do niepotrzebnych dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi