Skocz do zawartości
Abi

Opinie użytkowników o telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

jak zainstalowałeś kreator 3D ? ze sklepu ?

pojawiłaś się aktualizacja z końcówką .149, na pierwszy rzut oka bateria dłużej trzyma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    31 minut temu, jan3387 napisał:

jak zainstalowałeś kreator 3D ? ze sklepu ?

pojawiłaś się aktualizacja z końcówką .149, na pierwszy rzut oka bateria dłużej trzyma. 

Nie.

Z mirror apk 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dafuqq

Witam.

Przesiadłem się ostatnio z mojej najwspanialszej  Z3 na XZ. (Chęć posiadania czegoś nowszego, czytnika lini papilarnych,inteligentnego ładowania i lepszego aparatu)                     
    Co zastałem? Ciężko łapiący skaner lini papilarnych wystarczą lekko spocone dłonie i już nie działa,pogorszenie ergonomii systemu i trzy rzeczy których nie mogę zdzierżyć:

1.Bateria-miała być taka wspaniała i wytrzymała a okazuje się że jest o połowę gorsza. W z3 starczało mi na cały dzień przy normalnym mocnym użytkowaniu,tutaj w identycznym cyklu pół dnia. Oszczędne użytkowanie-z3 wytrzymuje półtora dnia- xz nie wytrzyma jednego. ładowanie dwa razy dziennie to przegięcie jak dla mnie.

2.SmartConnect nie działa, mega często korzystałem z konfiguracji automatycznego włączania muzyki. Wsiadam do auta-telefon łączy sie przez bluetooth i muzyka automatycznie startuje-to samo po włożeniu słuchawek. W XZ nie mogę tego za nic ustawić-smartconnect załapuje,włącza nawet aplikacje do muzyki ale nie może za nic rozpocząć odtwarzania.

3.Dużo słabszy zasięg wifi,tam gdzie Z3 łapie mi zasięg w domu- XZ nie widzi nawet widocznej sieci.

Po pierwszym włączeniu nowego telefonu (XZ) miałem od razu aktualizacje. Znając teraźniejsze praktyki producentów-mam pytanie. Czy czasem te wszystkie moje problemy nie są efektem najnowszej aktualizacji? Może ktoś z forumowiczów korzysta z smartconnect? Działał kiedykolwiek na XZ? Jak jest z tą baterią i zasięgiem?  W tym momencie robię backupy i wracam do mojej poczciwej Z3 ale może da się coś zrobić z tym xz bo aparat ma naprawdę lepszy szczególnie jeżeli chodzi o szybkość focusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamdvd

Ja przechodziłem z Z2 na XZ. Potwierdzam spostrzeżenia o baterii i zasięgu (zarówno WiFi, jak i komórkowym).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w maju 2018 po 3 latach Z2 przeniosłem się na XZ . I nie mam żadnych zastrzeżeń jak wyżej. Kwestia konfiguracji,

Ewentualnie tego jaką rewizję płyty głownej macie. Ja miałem Rev1 i była lipa. Wymienili mi na nową Rev4 i telefon śmiga aż miło.  

Miałem nabyć XZ1 - ale z racji tego że wizualnie zero różnić , odczuwalnie też nie - a do tego XZ1 nie ma wybudzenia dwuklikiem co dla mnie przydatne to póki co telefon w pełni zaspokaja moje potrzeby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi