Skocz do zawartości
edi194

rom [7.1.2] DarkROM [LOS] [AOSP] [OMS]

Rekomendowane odpowiedzi

edi194

Snap działa poprawnie, dzisiaj instalowałem na czysto ten rom i loguje się poprawnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq

Jeśli masz roota, to nie koniecznie będziesz mógł się zalogować do snapchata na custom romie, rozwiązaniem jest instalacja magisk i użycie magisk hide.

Edit:

Jest nowa wersja ROMu:

- Merged June security patch (7.1.2_r17)
    - Fixed bluetooth not displaying song metadata (allegedly, thanks Lineage)
    - Fixed sRGB on compatible devices
    - Re-added some LiveDisplay options (color calibration)
    - Added custom clear all button in recents
    - Added button to reset battery stats
    - Added support for battery Usage alerts (3 dots menu in the battery screen)
    - Added double tap everywhere in the lockscreen to sleep (thanks Lineage)

edit2:

u mnie kalibracja kolorów nie działa - po wejściu w ustawieniach w kalibrację FC - problem wyjaśniony i ma być poprawiony w kolejnej wersji ROMu

Edytowane przez szakalq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SZajac

Jakoś dziwnie wyszło zainstalowałem aktualizacje. Wyskoczył Magisk z komunikatem ze jest nowsza wersja i nie jest zainstalowany, pobrała się nowsza szybki restart do recovery i wszystko już działa :) 

Jedynie co wydaje mi się ze jak wybiorę uruchom do recovery z menu uruchom ponownie to telefon się restartuje a nie uruchamia do recovery. 

Bosko :)

Dnia 9.06.2017 o 10:33, szakalq napisał:

- Added custom clear all button in recents

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

Pierwszy post zaktualizowany, nowe linki, usunięty CAF (nie będzie już rozwijany przez DarkEyes).

Osoby używające odmiany CAF, zainstalujcie AOSP aby mieć aktualizacje w przyszłości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrywał ktoś aktualizacje ?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sampol

@hiszpan995 @szakalq

Aktualizacje (przez delta) robię praktycznie co każda wersja NIGHTLY, działają jak marzenie. Generalnie, na tym romie moja N5ka złapała drugi oddech i wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo posłuży.

dodana zawartość

Przechwaliłem. Zmagam się z problem, którego nie mogę rozwiązać: kliknięcie powiadomienia z FB otwiera się nie w aplikacji a w interfejsie webowym, który co ciekawe w taskmanagerze pojawia się jako karta Ustawienia. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Spoiler

Screenshot_20170830-200532.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SZajac

Spotkał się ktoś z czymś takim ma jaki pomysł co może być winne ? 

A mianowicie po ostatniej aktualizacji telefon po podłączeniu do zestawu głośnomówiącego w samochodzie jest wykryty, jak ktoś dzwoni jest dzwonek ale po odebraniu nic nie słychać i rozmówca nie słyszy mnie. Jak ja dzwonie to nie słychać nawet sygnału po prostu  cisza. Natomiast historia połączeń jest do odczytania normalnie w samochodzie i muzykę można normalnie odtwarzać przez Bluetooth. Ale mimo zaznaczenia opcji odtwarzaj automatycznie po wykryciu słuchawek Bluetooth odtwarzanie się nie włącza i tak samo jest z normalnymi słuchawkami na jacka  po podłączeniu powinien włączyć się odtwarzacz a nic się nie dzieje. 

Ktoś cos jakieś pomysły ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq

@SZajac

W wątku na xda tego romu w drugim poście jest plik do wrzucenia, przywraca obsługę Bluetooth z aosp, czy coś w tym stylu, sprawdź może pomoże. U mnie w samochodzie łączy się i działa prawidłowo, ale niektórzy mają problemy z Bluetooth.

edit:

Revert to AOSP Bluetooth Stack
    If you have problems connecting to some devices over Bluetooth, you can try to revert to the AOSP Bluetooth stack. To do so, simply flash the attached zip in recovery after you flash the rom. It won't stick after a dirty flash, so you'll have to flash it every time, or place it in the FlashAfterUpdate folder.

https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=4229964&d=1501627267

@sampol

U Ciebie to wygląda jakby inna aplikacja przejęła obsługę Facebooka, wejdź w listę aplikacji w Facebooka i wyczyść dane aplikacji. Możesz jeszcze spróbować w ustawieniach, lista aplikacji, trybik w prawym górnym rogu i tam masz domyślne otwieranie linków.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szakalq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kornat

Podchodzą GAPS od google np pico czy tylko te od darkrom ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi