Skocz do zawartości
Grzegorz Siedlecki

Bateria - zakup baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio dość szybko zużywa mi się bateria, najprawdopodobniej będę musiał kupić nową, czy ktoś mógłby polecić mi jakąś stronę gdzie nabede drogą kupna oryginalną i nową baterie w rozsądnej cenie? ;)

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hey , niedługo będę miał u siebie ale powiedz mi lepiej co masz za rom teraz i czym ładujesz ten telefon. K3 Note ma dopiero rok więc trochę za szybko na zmianę baterii chyba że jej pomogłeś w destrukcji.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.mediafire.com/?o4nn4b0bawwnw6i ten rom, telefon w 90% ładuje ładowarka z zestawu ale wymieniłem kabel na 3 metrowy chinski, ładuje go też u dziewczyny ładowarka od Microsoftu i od czasu do czasu power bankiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom mógłbyś zmienić do Andronium 6.0. Kabel do wymiany , musi być markowy np Aukey. Ładowarka Microsoftu mają 1A . Powerbank też ma 1A chyba że posiada jakiś markowy. Takie miszmasze ładowarkowe najbardziej niszczą baterie , ja mam swojego K3 Note od dnia premiery w Lenovo czyli od marca do dziś i bateria cały czas zachowuje się tak samo. Ale miałem już telefon taksówkarza który miał całe 10 h podłączonego do ładowarki z auchan za 5 zł i po wyjęciu z zasilania bateria spadała 10% na minutę....a telefon półroczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie właśnie to samo, lubię ten kabel ułatwia mi pracę, rom tez całkiem miły ma wszystko 2 tapniecia odbieranie po przyłożeniu do ucha nie tnie się i nie zjada dużo ram

dodana zawartość

Panie Marcinie, mam do Pana pytanie czy jeżeli zmienię rom i kabel czy te spalanie baterii ustąpi choć w małym stopniu czy muszę zmienić baterie i wtedy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi