Skocz do zawartości
smoczatko

[ MID701 QC ] Karta SD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z karta pamięci na tablecie jak w tytule,zainstalowałem soft na karcie programem PhoenixCard żeby zainstalować na tablecie,sformatowałem kartę przez komputer i nadal soft się instaluje podczas włączania tabletu,co mam w tym momencie zrobić żeby tak się nie działo podczas włączenia tabletu,tylko żeby można było normalnie korzystać z karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu ci nikt nie pomoże tak samo jak mi z manto mid 706s nie wiem jak wejść w recovery modę bo ten model nie posiada przycisków volume wiec męczę się i też napisałem o pomoc i żadnej pomocy niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby przywrócić kartę "tak jak była" musisz ją sformatować - w tym celu polecam program SDFormatter, Po podłączeniu twojej karty pamięci do komputera wybierasz ją w programie, następnie klikasz "options" i wybierasz "Full (erase)" oraz Format size adjustment "ON", następnie OK i klikasz Format. Upewnij się że wybrałeś dobrą kartę pamięci oraz pamiętaj że wszystkie dane na niej zostaną zniszczone. Po tej operacji włóż kartę ponownie do tabletu i już nie powinno być problemów. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi