Skocz do zawartości
alfabet

HTC 10 evo - luźna rozmowa, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

alfabet

Co myślicie o nim?. Specyfikacja w dalszym ciągu jest dobra. W cenie 1,5k byłby dobrą alternatywą. Wtedy odniósłby duży sukces. 

Tak powinien wyglądać średniak HTC. 

ab5e2651db182560f862ca21ae4c8240.jpg

Specyfikacja.
    System: Android 7.0 Nougat z nakładką Sense 8.0,
    Wyświetlacz: 5.5-calowa matryca o rozdzielczości WQHD (2560×1440 pikseli), Corning Gorilla Glass 5, matryca Super LCD 3,
    Procesor: Qualcomm Snapdragon 810, 8-rdzeniowa jednostka (4x ARM Cortex-A57 + 4x ARM Cortex-A53),
    GPU: Adreno 430,
    RAM: 3 GB LP-DDR4,
    Pamięć: 32 GB,
    Kamera: 8-megapikselowa,
    Aparat: 16-megapikslowy z otworem względnym F/2.0, podwójną dioda doświetlająca LED i optyczną stabilizacją obrazu,
    Inne: LTE Cat. 9, Quick Charge 2.0, USB-C, IP57, BoomSound Adaptive Audio, czujnik biometryczny,
    Akumulator: 3200 mAh,
    Wymiary: 153.59 x 77.3 x 3.7-8.09 mm,
    Waga: 174 g.

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kallas

Witam. Jeśli ktoś z forumowiczów jest w posiadaniu HTC 10 Evo to bardzo proszę o kontakt. Sprawa jest bardzo pilna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja użytkuję od tygodnia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sopo19

Mam telefon od tygodnia. Masakra, spodziewałem się czegoś lepszego. Chyba, że mój jest zepsuty. Dotyk nie łapie za każdym razem, wielozadaniowość to śmiech na sali o ile tam jest. Wyświetlacz dosyć ładne kolory. Bateria w miarę dobrze trzyma i to tyle. Wcześniej używałem samsung note 4- lata świetlne lepszy. W htc jak wspomniałem wyświetlacz jakoś dziwnie reaguje na dotyk, czasami muszę 2x stuknąć aby załapał. Cichy głośnik. Z gry jak chcę wyjść i stukam w miejsce gdzie jest strzałka to nie reaguje, musze obrócić telefon i stuknąć w strzałkę i dopiero zaskakuje. Ogólnie telefon w porównaniu do note 4 strasznie zamulony i żałujé, że kupiłem. Mogłem za te same pieniądze mieć drugiego note 4 albo moto z play, pewnie bym nie żałował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi