Skocz do zawartości
Mateusz Blicharz

Jaka ładowarka zamienna do Lenovo K3 Note

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie. Potrzebuję w miarę taniej ladowarki do mojego lenovo k3 note. Moja obecna ladowarka ląduje go do pełna 4 h co czasami jest utrapieniem. Czy coś z tych wszystkich ładowarek na Allegro ma sens? Nie chcę znowu trafić na szajs jak i też wydać za dużo. Po prostu chce żeby ta ładowarka mogła sobie siedzieć w gniazdku i dać mi szybko trochę mocy :D a nie jak moja że czasami jedyny sens ładowania jest w nocy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Nie ważne jak mocną ładowarką będziesz ładował telefon, to i tak elektronika baterii weźmie maks jaki ma ustalony dla baterii, a reszta energii nie będzie wykorzystana. Zobacz czy na wyłączonym telefonie też tak dlugo będzie ładować. Dodatkowo jeśli używasz telefonu przy ładowaniu i korzystasz z zasobozernych programów, może się okazać, że telefon z takim poborem prądu się nie ładuje, a rozładowuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiesz. Dziewczyna ma ładowarkę oryginalna do swojego telefonu i jej ładowarka ładuje mi 10x szybciej. Po prostu moja to szajs i nie chce na coś takiego znowu trafić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Bardziej sprawdzilbym na innym kablu, wbrew pozorom różnica może być kolosalna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaje dwie godne uwagi ładowarki do Lenovo K3 Note:

Droższa > http://www.komputronik.pl/product/306715/aukey-pa-u28-quick-charge-2-0.html

Tańsza > http://www.komputronik.pl/product/277663/qoltec-ac-100v-240-v-czarna.html

Obydwie używam , obydwie poprawnie ładują Lenovo K3 Note. Tak jak kolega wyżej wspomniał - kabel ma ogromne znaczenie , musi być markowy , najlepiej Nokia lub ten dołączony do Lenovo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi