Skocz do zawartości
mobopx

Mate 9 - pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko kwestia oka. Jak porównujemy zdj na telefonach bezpośrednio to wiadomo że amoled będzie miał lepsze zdjęcie.
    Zdjęcie trzeba zgrać na telewizor albo monitor i wtedy można porównać jakoś zdjęć.

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84

W teście na ##### jakości zdjęć również były wzorowe. Nawet w słabym oświetleniu zdjęcia w teście wyszły bardzo dobre chociaż gorsze od s7

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Peanut

Faktycznie trzeba walnąć porównywalne zdjęcia i zobaczyć, jak na kompie wyglądają, bo tak to tylko gadanie :)

Mam małą prośbę do posiadaczy M9 - moglibyście ściągnąć na chiwlę QuickPic do zdjęć (nie podoba mi się wbudowana galeria), zrobić kilka fotek i spróbować je usunąć? W sensie trzeba kliknąć na śmietniczek i ponownie na niego kliknąć, żeby potwierdzić usunięcie. Nie wiem czy to wina softu czy mam walnięty dotyk w tym miejscu - muszę z 6 razy klikać w tę ikonkę, żeby w końcu usunęło mi zdjęcie. Nigdy nie miałem wcześniej na innym modelu czegoś takiego.

+ u mnie jest błąd z Nova Launcher. Jak próbuję dodać wbudowany widget pogody to crashuje mi pulpit i muszę czekać aż standardowy się przywróci. Liczę, że poprawka softu / poprawka Nova wyeliminuje ten błąd.

Edytowane przez Peanut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Ci ze ja zauważyłem że czasami bardzo Zadko czasami muszę coś dwa razy placem dotknąć żeby zareagowało. Nie wydaje mi się że to wina ekranu bo na innej aplikacji działa git. To raczej w a emui albo danej aplikacji że może nie jest w 100% kompatybilna

dodana zawartość

http://cloud.tapatalk.com/s/58375caa612e4/SVID_20161124_223300.mp4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

A czy te problemy występują na skrajach ekranu? Z tego co kojarzę, to miał być jakiś specjalny algorytm wprowadzony, ze względu na wąskie ramki, zapobiegający przypadkowemu kliknięciu. Może to jest to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Peanut
    11 godzin temu, mirku napisał:

A czy te problemy występują na skrajach ekranu? Z tego co kojarzę, to miał być jakiś specjalny algorytm wprowadzony, ze względu na wąskie ramki, zapobiegający przypadkowemu kliknięciu. Może to jest to?

Tak, u mnie występują na skrajach ekranu. Można to przetestować samemu - wejdźcie w zegar, żeby ustawić alarm. Spróbujcie kliknąć na "ptaszka" w prawym górnym rogu, żeby zatwierdzić alarm. Jak jestem blisko krawędzi (ale nadal klikam W guzik) to nic się nie dzieje. Muszę troszeczkę na "lewo od ptaszka" kliknąć, żeby zaskoczyło. Dosyć irytujące.

Zna ktoś jakieś kody serwisowe do testowania dotyku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@Peanut Możesz spróbować:

##258741  - fuul reset;

##1857448368  - wersja;

##147852  - tryb testowy

*#*#2664#*#* - Touch screen test

Edytowane przez mirku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak, u mnie występują na skrajach ekranu. Można to przetestować samemu - wejdźcie w zegar, żeby ustawić alarm. Spróbujcie kliknąć na "ptaszka" w prawym górnym rogu, żeby zatwierdzić alarm. Jak jestem blisko krawędzi (ale nadal klikam W guzik) to nic się nie dzieje. Muszę troszeczkę na "lewo od ptaszka" kliknąć, żeby zaskoczyło. Dosyć irytujące.

Zna ktoś jakieś kody serwisowe do testowania dotyku?

Odpal sobie w ustawieniach developerskich sledzenie dotyku i bedzie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi np w ustawieniach budzika działa wszystko za każdym razem.
    W innych miejscach w aplikacjach innych firm miałem parę razy problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hanskie

Rozumiem, że były pytania o endomondo i temu podobne ... ja używam iSki trackera i jestem cholernie ciekaw czy będzie ubijany a jeśli tak to da się to jakoś wykluczyć?

Będzie totalna załamka jak wezmę sobie telefon za 3kzł na narty i się okaże, że program przestał rejestrować przejazdy.... zazwyczaj nagrywam od 8 rano do 17:00 .. cały dzień. Mój note 2 dawał spokojnie radę i nigdy mnie nie zawiódł. Czy mate9 będzie tak samo łaskawy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi