Skocz do zawartości
mobopx

Mate 9 - etui

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Działa ale szkło za chwilę i tak się pokruszy na brzegu. Przerabialem to z chińskim szkłem nawet dodawali pędzel i silikon do wypełnienia.

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Natan
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości - stosujemy @up lub @wspomnij

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie ma na rynku w miarę dobrze dopasowanego szkła do Mate 9 na rynku , zostaje tylko folia . Powiem szczerze że kupiłem folie na tył Mate od 3MK i spełnia swoje zadanie w 100 procentach , ładnie sie prezentuje naklejanie banalnie proste , są dwa rodzaje tej foli na tył , tania nie jest ale tutaj sie przyłożyli do niej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dla mnie oryginalny flip cover Huawei czarny, szary jest super. I do tego folia na plecki i dobra folia lub szkło na ekran. Telefon super wygląda w tym etui, nie jak portfel czy kabura na magazynki do czterdziestki piątki.

Do tego lekko zmodyfikowany motyw z czarnym tłem do flip Cover. I w zamkniętym etui przez obudowę matową widać tylko godzinę i datę. Super!

Używałem telefonu bez folii i flip cover oryginalny mi porysował wyświetlacz cały, telefon mam dwa miesiące i dużo rys, pokrywa jest twarda i rysuje telefon....:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dla mnie oryginalny flip cover Huawei czarny, szary jest super. I do tego folia na plecki i dobra folia lub szkło na ekran. Telefon super wygląda w tym etui, nie jak portfel czy kabura na magazynki do czterdziestki piątki.

Do tego lekko zmodyfikowany motyw z czarnym tłem do flip Cover. I w zamkniętym etui przez obudowę matową widać tylko godzinę i datę. Super!

Można prosić o jakieś foto telefonu w tym etui. Jak po takim czasie się o sprawuje?

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega ma rację. Pokrywa rysuje ekran bo jest twarda. Jedno ziarenko piasku między klapką a ekranem i masakra gotowa. Dlatego odrazu nadmieniłem iż szkło jest konieczne na ekran. Również jeśli owe ziarenko piasku podejdzie między plecki a futerał to będziemy mieli zmyślny grawer na obudowie. Dltego o folii na plecki też pisałem. Foto wrzuce jurto bo nie mam teraz jak zrobić.

dodana zawartość

A jeśli koledze porysowało ekran a ma gwarancję to bez paniki. Jest sposób na bymianę ekranu na nowy na gwarancji. Ja już dwa razy wymieniałem. Raz płaciłem bo go ztrzaskałem kluczami. Drugi raz porysowałem głupim rysikiem. Tym razem nie płaciłem :-) zrobili na poczekaniu w godzinkę.

dodana zawartość

Jak coś pisze na priv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9miesiąc i nic sie nie dzieje od wymian obudowy trochę się poszczepila na bokach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na co dzień używam etui Tudia Merge. Jako, że jestem ogromnym fanem Spigena Neo Hybrid, a na Mate 9 nie występuje zaryzykowałem właśnie Tudie.

Jestem bardzo zadowolony, wykonanie duuużo lepsze niż Spigen. Poprzednio miałem Galaxy S7 i pewnie po miesiącu plastikowa ramka zaczęła się przecierać. Tu całość szkieletu jest silikonowa, jedynie plecki są z materiału jakiegoś twardszego. W Spigenie miałem problem z zasysaniem kurzu i drobinek miedzy plecki a etui, tutaj ten problem nie występuje. Przód wystaje troszeczkę ponad ekran więc nie ma problemu z kładzeniem Mate'a na ekranie.

20171207_141911.jpg
    20171207_141931.jpg
    20171207_141944.jpg
    20171207_141953.jpg
    20171207_141959.jpg

Edytowane przez Stasioo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabes

Ja natomiast używam przeważnie do każdego telefonu spigena ultra hybrid,ale niestety do tego telefonu nie mogłem nigdzie dostać tego etui więc zakupiłem również ringke fusion smoke black i jestem bardzo zadowolony. A tak na marginesie spigen chyba tylko jeden model etui ma do Mate.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RAndeZ
    Polecam to: http://allegro.pl/etui-futeral-ipaky-hybrid-huawei-mate-9-szklo-i6657962854.html
    Idealnie spasowane, nie pogrubia i wygląda świetnie [emoji4]
    Ja mam ringke który zawsze uważam za najlepszy, mam też delikatniejszy nillkin frosted, który jest może nieco zgrabniejszy ale nie ma takiej ochrony. Coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi