Skocz do zawartości
SpinoRex

Nexus 5 - folie ochronne/szkło na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

shnoo

Doklanie - nie jest to nic drogiego, wiec jak komus nie spasi to odklei i juz. Przynajmniej ja tak zrobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kranu

Folia to kwestia osobista czy komuś przeszkadzają ryski.

Ja nigdy nie używałem folii na smartfonach ani etui i nie zdarzyło mi się zrobić głębokiej ryski.

Jedynie drobne których nie widać na włączonym ekranie, a na wygaszonym mi nie przeszkadzają.

Mam się męczyć z foliami i etui żeby za 2 lata sprzedać smartfon za 300zł zamiast 200zł? Ja dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rok czasu używałem N4 w oryginalnym bumperze bez folii i wyświetlacz jest jak nowy.

Wcześniej miałem HTC DHD na którym miałem folie i trochę mi ona przeszkadzała :/

Teraz mam N5 i tez dostanie tylko oryginalny bumper :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dziękuję wszystkim za wypowiedzi :) Myślę, że temat można zamknąć - chyba, że ktoś chciałby jeszcze coś dodać lub o coś dopytać. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia może się przydać jak telefon spadnie na twarz (jak to będzie chropowaty asfalt to nawet najdroższy Spigen nie pomoże :P). W tedy mimo popękanego ekranu, nim uda nam się ogarnąć nowy telefon, albo wymianę szybki dalej możemy korzystać z telefonu, nie raniąc sobie palców. Wiem bo tak miałem z moim note 2. Jeszcze dwa tygodnie śmigałem z rozbitym ekranem i folią. Mój kolega ma S4 i po tygodniu już były mikrorysy :/ Także to GG3 ani wytrzymałe na upadki ani na rysowanie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na stronie 3mk juz ją chyba dzisiaj widziałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakupiłem folie 3MK Classic. Folijka już jest na telefonie, jest idealnie docięta i nie szpeci telefonu także gorąco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No a nie macie problemu, że czujniki te dwa po prawej stronie są zaklejone ? W oryginalnej były wycięte więc w sumie też powinny być tutaj tak zrobione. Ma ktoś może jeszcze swoją oryginalną folię z napisame nexus (moja w koszu wyladowala)? można bym im podesłać (dajcie znać na priva bo mam już temat obgadany z szefem). Mi proponowali wysłanie fona za dwa dni do ostrowa wlkp(ups oni pokrywja wszystko) w zamian za komplet wszytkich możliwych folii na nexusa ale jakos nie moge się z nim rozstać. A tak z oryginalnej by sobie zgapili :)

Edytowane przez gruchapaul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi