Skocz do zawartości
Lama_Bojowa

rom [OFFICIAL] [Android 7.1] Resurrection Remix v5.8.0

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem z ciekawości z godzinę temu i jestem pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się ale możliwe, że już się nie przesiądę na CM 13 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ravmen

Zrobiłem backup systemu 7.1 ale po przywróceniu nie wróciły mi żadne sms/mms mam pustą skrzynkę... mam TWRP 3.0.2. Robiłem setki razy backup/restore i pierwszy raz takie coś. Czy ktoś to zauważył czy może to tylko jakiś błąd backupu u mnie?
    Pojawiło sie nowe wydanie wczoraj https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862688009

Edytowane przez ravmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest nowa wersja dostępna na xda(link w 1 poście) ;) aktualnie piszę z telefonu, ale w ciagu godziny postaram się zaktualizować post o nową wersję systemu.

NOWA WERSJA DO POBRANIA TUTAJ:

<---"20161211"

ZMIANY:

Updated to Android 7.1.1_r4 .
    Updated with latest RR source.
    Bluetooth problem still persists. Working on it.

Edytowane przez Lama_Bojowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ravmen

Na nowej wersji zauważyłem, że aplikacje mają już dostęp do modyfikacji sdcard i titanium backup może już zapisywać kopie na karcie :) oraz po restarcie ikonka baterii nie powraca do standardowej :)

Edytowane przez ravmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 2 dniach używania mogę śmiało polecić - jeśli chodzi o szybkość działania to jednak CM 13 jest lepszą opcją. Na RR czasami zdarzają się większe lagi a nawet wywala aplikacje ale nie jest to jakieś bardzo uciążliwe. Mimo wszystko jednak zostaję przy nim. Zaobserwowałem też coś co nie występowało na CM 13 - wiadomości na meesengerze czasami przychodzą z dość dużym opóźnieniem kiedy telefon jest uśpiony a kilka razy nawet dopiero po odblokowaniu ekranu dostałem powiadomienie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tokacz

jakoś nie zauważyłem wywalania aplikacji, lagi? lagi i przycięcia jakie widziałem to na 1 wersji z wbudowanej przeglądarki po odpaleniu większej ilości stron (po zmianie przeglądarki problemy ustąpiły)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Zapewne chodzi o aplikacje przywrócone przez TitaniumB.

Trzeba "wywalane" przenieść na pam.wewn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodzi mi o żadne przywracane aplikacje - system instalowałem czysty i wszystko po kolei z Google Play. Po prostu używam telefonu dość... intensywnie i czasami łapie lekkie ściny, czasami nawet na kilka sekund ale zdarzyło się to tylko kilka razy więc nie narzekam tylko informuję o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@Charnooh Sam miewam bugi.

TitaniumB ma problemy od 6.x - backupy robi czasem niepełne(90% aplikacji) i przywraca tylko na adopted(7.x). Apki ze sklepu też instalują się na adopted.

Często muszę przenosić na wewn. aby działały.

Moto E 2, RR 5.8.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ravmen

Na tym romie w aplikacji do IPTV mam komunikat "brak obsługi DRM na urządzeniu" . Czy to przez to, że to custom rom czy po prostu jeszcze niedopracowany rom? Na kitkat działa bez problemu aplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi