Skocz do zawartości
olszak1984

Po przywróceniu ustawień fabrycznych telefon prosi o podanie konta Google które było wcześniej na telefonie, FRP Lock itd.

Rekomendowane odpowiedzi

melis

Ok. Być może źle Cię nakierowałem. Z lewej str też masz taka funkcję. Z niej skorzystaj.

dodana zawartość

W okienku acciones został wykryty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po kliknieciu wyskakuje komunikat o treści :"leer el Resultado Que parace en el cuadro '

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Nooo z hiszpańskim to u mnie gorzej ;) Czy telefon został wykryty poprawnie? Sprawdź czy może blokada już została usunięta. Możesz też wgrać nowy rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gogle tłumacz twierdzi,ze to oznacza "odczytać wynik w tabeli paracer" :D No podlączam telefon kablem od ładowarki i sygnał podłączenia jest i pojawia się on też w moim komputerze ale nic więcej.Tzn. co dokładnie wgrac ?:)

dodana zawartość

znalazłam jeszcze coś takiego :

Spoiler

Edytowane przez Mikel25
    Obrazy i filmy umieszczamy w spoilerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Czyli nie wykrywa telefonu. Skoro nie możesz dostać się do systemu, to nie uruchomisz opcji debugowania, a tym samym pole manewru się kurczy. Potrzebujesz sterowników. Zamieszam, ale nie wiem czy będą pasować. Powinny. http://www.filedropper.com/samsungusbdriverformobilephones_1

Jeśli to nie da rezultatu, to zostanie wgranie nowego romu. Proste jak drut, pod warunkiem, że znajdziemy ;) Zawsze może to zrobić za nas program, ale zobaczymy.

Edytowane przez melis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki :) najpierw spróbuje z tymi sterownikami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

W tamtym programie wciśnij jeszcze na sam wpierw - po instalacji sterownika - read info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm same problemy,po pobraniu sterownika nie mogę go odpalić,bo mam komunikat,ze win10 zablowal mi wydawcę i mozliwosc uruchomienia pliku ,musze ogarnąć gdzie mam to odblokowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

Aaa... i do tego wszystkiego Windows 10... Nie żebym się czepiał, ale 10tka jest ciężka na pc i stworzona raczej z myślą o dotykowcach. Nie pomogę jak to zrobić. Mój rozwój zatrzymał się na 7mce i tak zostanie. Tymczasem mykam. Może w międzyczasie ktoś z kolegów się wypowie w tym temacie. Niebawem wrócę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no niestety to nie był mój wybór z ta 10tka..sa przeciwnicy i zwolennicy.Dzieki :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi