Skocz do zawartości
olszak1984

Po przywróceniu ustawień fabrycznych telefon prosi o podanie konta Google które było wcześniej na telefonie, FRP Lock itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za pomoc! Udało mi się!!! a wszystko dzięki pomocy kolegi z forum gogle i i filmikowi yt "BYPASS GOOGLE Account Samsung Galaxy J5, J7 (2016) | October Security Patch | "

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

A w końcu Unlocker, w okienku z lewej strony, wykrył Twój telefon prawidłowo?

dodana zawartość

To super. Jak byś mogła to opisz może co i jak, dla potomnych? ;) Nie każdy ma możliwość oglądania YT.

Edytowane przez melis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba ściągnąć programik RealTerm 2.0 i Samsung driver usb .Wszystko odbywa się w RealTerm -najpierw trzeba wejść we właściwości i użyć programu jako administrator. Potem odpalić program i wejść w zakładkę "port"(porównać czy ma ten sam nr. co port modemu na naszym komputerze w menadżerze urządzeń),jeśli tak to ok. Następnym krokiem jest wejście w zakładkę "send" i tam w pustym okienku wpisujemy komendę "at+creg?\r\n klikamy "send AS Cll" (w gornym czarnym okienku wyświetla się komenda i "ok")następnie wpisujemy komendę "atd123;\r\n i zatwierdzamy "send ASS Cll" i w tym momencie powinien zareagować nasz telefon(wcześniej podpięty pod usb do kompa), który dzwoni z nr 123 i kończymy rozmowę i klikamy na wiadomość i wpisujemy "google.com" a następnie wpisujemy gogle account manager i sciagamy wersje 6.01.,potem szukamy programu"quick shortcut maker solved fix" i sciagamy ,następnie sciagamy "Samsung galaxy apps" i "Es file explorer", dzięki któremu po zainstalowaniu możemy wejść w nasze konto samusung albo je utworzyć,nastepnie w programie es file wchodzimy w download->gogle.account manager->settings->unknown sources(wlaczamy)+install.Nastepnie klikamy install "shortcut maker"-->settings--:unknown sources(wlaczamy)+install.Potem cofamy się i searchbar klikamy "gogle account manager"i szukamy tego z mailem i haslem,pojawi się nam Re-type passwort i klilamy w prawym górnym rogu "browser sign in" ok i logujemy się na naszego nowego gmaila albo znanego nam :) potem uruchamiamy ponownie telefon i wszystko działa!!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A ja mam klina - wszystko się dzieje tak jak na filmiku, telefon dzwoni, odbijam i nie mam możliwości napisania sms - jest ikona tylko do połączenia :/ ktoś wie jak temu zaradzić?
    Czy root i wgranie innego romu pomoże na tą blokadę?

Edytowane przez fredi.master

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne ze nikt nie zapytal czy telefon nie jest lewy ;)
    Gosc ma telefon a nie zna konta ktore bylo zalogowane
    Ale widze ze chetnie wszyscy pomgaja :)

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    20 minut temu, lolek469 napisał:

Dziwne ze nikt nie zapytal czy telefon nie jest lewy...

Zaraz ci napiszę na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest szansa wrzucenia jeszcze raz tego programiku do omijania tej blokady? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam! Jakiś czas temu robiłem restart telefonu (Samsung J5 2016). Wszystko przebiegało gładko, gdyż robiłem to już na poprzednich telefonach, jednakże tym razem pojawił się pewien problem. Mianowicie po ustawieniu języka itp. musiałem zalogować się na konto google, które zostało zsynchronizowane na początku. W tym problem, że konto to zostało przeze mnie usunięte jeszcze na długi czas przed owym restartem. Istnieje jakiś sposób, żeby wyjść z tego cało. Nie ukrywam, chciałbym odzyskać ten telefon. Teraz leży bezużyteczny na szafce.

PS: Telefon został zakupiony w salonie PLUS, byłem już w celu zaczerpnięcia porady, jednak nic nie mogli poradzić. :( Pisałem również z tym problemem na forum google, jednak odesłali mnie tu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mati G

witam ma problem z telefonem Samsung J5  zrobiłem hart restet telefonu ! Nie pamiętam e-maila a potrzebuje bo zweryfikować ciągle odrzuca nawet danych nie znajduje da rade to jakoś zrobić  proszę o pomoc  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi