Skocz do zawartości
szwejk27

rom [OP3/OP3T] [Finał] Resurrection Remix v6.2.0[android-8.1]

Rekomendowane odpowiedzi

szwejk27

@Szycha441 Masz link url do

open_gapps-arm64-7.1-nano-20161208.zip 

open_gapps-arm64-7.1-pico-20161208.zip

dodana zawartość

#1 Nowa ver.z 09-12-2016

Lista zmian z ostatnich dni http://forum.xda-developers.com/showpost.php?s=6ad3a78979bb843e0eaca3c12971721e&p=69998967&postcount=3363

Z nowym ElementalX-OP3-1.00-cm dla CM 14.1 jest płynny i stabilny.

dodana zawartość
    Spoiler

bjrr_711_ElX.png

Edytowane przez szwejk27
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nic. Zaciekawił mnie ten rom i wrzuciłem na testy. Jest faktycznie przebudowany i dokopać się do niektórych rzeczy to niezła przeprawa. Ale ma praktycznie wszystko czego mi trzeba. Gdyby taki był OxygenOS to root był by całkowicie zbędny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root nigdy nie będzie całkowicie zbędny, choćby przez blokadę reklam, które bez roota ciężko blokować

Też mnie konkretnie korci ten ROM, chyba się skuszę
    Przeformatowaliście partycję data na f2fs przed flashowaniem? Czy siedzicie na ext4?

Oneplus 3 via Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest ciężko bez roota blokować reklam. Są programy do tego jak choćby AdGuard ale mi się nie podoba to, ze tworzą sobie w telefonie wirtualny vpn. Co do zabijania reklam, działa rewelacyjnie.
    Nic nie formatowałem. System Info ze sklepu play pokazuje ext4 i wszystko działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i o to mi chodzi z tym "ciężkim" blokowaniem reklam bez root'a

jakieś "dziwne" programy czy "dziwne" vpn'y, które nie wiadomo gdzie wysyłają/przepuszczają wszystkie dane, do tego spowalniają transmisję

używam na telefonach dzieci programu do kontroli dostępu (Eset Parental Control), on również tworzy swój vpn i średnio to działa pod wzgl. wydajnościowym, no ale to specyficzna aplikacja do specyficznego celu, inaczej się nie da

z rootem pach... zmiana hosta i po reklamach

no ale zostawmy ten wątek, bo to nie miejsce na dywagacje o blokowaniu reklam

jak znajdę chwilę to wieczorem zrobię kopię danych na PC, przeformatuję partycję data na f2fs i wrzucę RR, chętnie zobaczę jak to śmiga w porównaniu do stock'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem jeden minus na obu RR na bazie 7.1.1 - jak dla mnie dużo za cichy jest głośnik rozmów. Na beta 8 musiałem przyciszać troszkę bo było za głośno, tu natomiast mam na maxa i jest za cicho. 
    To co uciekło z tego romu, to możliwość ustawienia osobnego dźwięku dzwonka dla każdej karty sim - albo ja nie potrafię tego znaleźć.

dodana zawartość

Niestety, po podłączeniu słuchawki BT (mam dobrej jakości - Jabra Talk) jest to jeszcze bardziej uciążliwe i jestem zmuszony wrócić do Beta 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szwejk27

Link do fix - poprawia dźwięk i siłę głosu. http://forum.xda-developers.com/attachment.php?s=8ae9e08d7848616d117d0f52930132b9&attachmentid=3963675&d=1481324744

Flash z TWRP

Dzwonka do SIM -brak (CM 14.1)

Edytowane przez szwejk27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzuciłem sobie to wczoraj, skonfigurowałem, ale mam problemy z superSU (SR5)

flashuję w twrp, uruchamiam i jest wszystko ok, ale tylko przez jakiś czas

po chwili biorę telefon i aplikacje nie mogą dostać uprawnień, chodzę w superSU i wali kuku że superSU nie jest zainstalowane (wtf? przecież przed chwilą było)

ktoś coś na ten temat?

edit: to chyba przez to że superSU ma jakiś problem z partycją data jak jest sformatowana w f2fs

piszą na xda by użyć wbudowanego superuser

Edytowane przez bartolinio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 8.12.2016 o 20:55, szwejk27 napisał:

@Szycha441 Masz link url do

open_gapps-arm64-7.1-nano-20161208.zip 

open_gapps-arm64-7.1-pico-20161208.zip

dodana zawartość

#1 Nowa ver.z 09-12-2016

Lista zmian z ostatnich dni http://forum.xda-developers.com/showpost.php?s=6ad3a78979bb843e0eaca3c12971721e&p=69998967&postcount=3363

Z nowym ElementalX-OP3-1.00-cm dla CM 14.1 jest płynny i stabilny.

dodana zawartość
      Ukryj zawartość

bjrr_711_ElX.png

Jaka to jest czcionka w tym romie ?wie ktoś?kiedys ja sobie wrzuciłem przez twrp ale nie pamiętam nazwy właśnie... Pomoże ktoś? 

Edytowane przez michasssxDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi