Skocz do zawartości
qbeu

Jak ominąć blokadę ekranu na rozbitym wyświetlaczu?

Rekomendowane odpowiedzi

qbeu

Witam, 

Mam Samsunga Galaxy A3 z roztrzaskanym ekranem (nic się nie wyświetla). Chciałbym wszystko zgrać z telefonu co mi jest potrzebne, jednak nie mogę bo jest blokada ekranu na pin. Szukałem jakieś aplikacji która mogłaby wyświetlić ekran na kompie. Jednak (co oczywiste) przez blokadę nigdzie nie mogę. Czy ktoś zna jakiś sposób żeby dostać się do telefonu, żeby można było ominąć tą nieszczęsną blokadę ekranu? 

Edytowane przez qbeu
    Tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@qbeu

Jeżeli telefon był zarejestrowany na koncie samsung, to można wyłączyć blokadę wyświetlacza. Trzeba tylko wejść w przeglądarce internetowej na PC na konto samsung (My Samsung) i się zalogować. Wybrać urządzenie i zdalnie zdjąć blokadę. Są warunki: na telefonie trzeba być zalogowanym na tym koncie i mieć włączony internet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbeu

nie było niestety....ale już nie ważne....telefon poszedł na przemiał. Dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się do tematu, bo mam podobny problem. Dziecko strzaskało żonie telefon, telefon jest podłączony do Internetu, bo przychodzą wiadomości z messengera, niestety Samsung Find My Mobile ani googlowy znajdź telefon nie odnajduje telefonu i nie mogę usunąć blokady ekranu. Znacie jeszcze jakieś inne opcje na odzyskanie danych z telefonu? Żeby się czasami nie rozładował leży podłączony do ładowarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi