Skocz do zawartości
joski

Etui do Samsung A5

Rekomendowane odpowiedzi

joski

Witam, może się ktoś wypowiedzieć na temat etui jakiego używa jakiego się wystrzegać? zastanawiam się nad tym http://allegro.pl/etui-spigen-rugged-armor-samsung-galaxy-a5-2016-i6127717053.html oraz nad http://allegro.pl/etui-nillkin-frosted-samsung-galaxy-a5-a510f-2016-i6305037949.html#thumb/5 (bardziej skłonny jestem do nilkin) oraz http://allegro.pl/etui-ringke-fusion-samsung-galaxy-a5-2016-a510f-i6090625811.html albo http://allegro.pl/etui-szklo-nillkin-samsung-galaxy-a5-2016-a510f-i6354333853.html 

Edytowane przez joski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

@@joski

Link nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

@@enesas zrobione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krzysq

Mam Spigena z pierwszego linka. Do tej pory korzystalem tylko z produktów tej firmy i nigdy mnie nie zawiodly. Tak samo jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

@@Krzysq ktoś się wcześniej skarżył o to że nachodzi mu na folię i się odkleja, masz to samo? czy wszystko jest cacy ? :) mógłbyś zrobić fotki jak wygląda ten telefon w tym etui ?

Edytowane przez joski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Tej foli 3mk to nie polecam. Jak już gdzieś pisałem, wystarczy mocniej przycisnąć paznokciem i przejechać i już mamy ślad na folii. Tak samo uderzenie kluczami powoduje, że zostaje ślad. Ekran traci poślizg, a na foli są jakieś dziwne kropki. No i jak wspomniałeś moja folia odchodziła w lewym dolnym rogu, bo Spiegen na nią zachodził. W tym przypadku rozwiązaniem jest zdjęcie folii lub naklejenie takiej co nie zachodzi na krawędzie telefonu. 

Co do samego Spiegen, to polecam. Świetne etui, dobrze chroni i się nie palcuje. Dzięki niemu telefon przeżył upadek z wysokości głowy na kamienny chodnik, 2 razy. Jedyne róg na etui się lekko obdarł.

Ringke fusion jest dobre, tylko dla białego telefonu, gdyż na czarnym widać każdy pyłek oraz odcisk palca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

@@locarnop teraz tylko mi powiedz jaka folie dobrać do tego etui bo w 90% decyduje się na Spiegen :thumbup:

[Dodano: 08 sierpień 2016 - 14:42]

@@locarnop@@Krzysq na plecach telefonu też macie folie ? zastanwiam się czy jest sens...

@@locarnop Powiedz mi tylko jeszcze jaką folię miałeś z 3MK

Edytowane przez joski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

O ile dobrze pamiętam to miałem 3mk Arc 3d

A teraz używam folii dołączonej do Rinkge Fusion. Jest dobra jeśli chodzi o dotyk i poślizg, ale już mam 2 ryski oraz obtarcia z etui Clear View.

Na tył nie potrzeba jeżeli używasz etui. Tylko do RInkge Fusion jest dołączana folia na tył, aby plecki nie przyklejały się do szkła.

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krzysq

Folii z tylu nie mam, na przodzie za to jest najtansze szklo za 5 zl z allegro wiec nie dochodzi do brzegu telefonu i konczy sie niemalze przed brzegiem etui, na powierzchni ktorej palcem i tak juz praktycznie nie dotykasz.

Tak jak wspomniano, etui fajne bo sie nie palcuje, latwo sie je czysci. Jedyne co widze z minusow to ze po miesiacu czasu delikatnie blyszczy sie w miejscach najczesciej dotykanych/trzymanych. Moze sciera sie jakas wierzchnia warstwa. Bede to mial na oku.

Zdjecia moge podrzucic wieczorem jak bede mial dostep do drugiego telwfonu.

Edytowane przez Krzysq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

A ja zrezygnowałem z Spigen ultra hybrid na rzecz Rugged :)

i dopiero teraz jestem w pełni zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi