Skocz do zawartości
dodo1255

Lenovo K6 Note - Informacje Ogólne, opinie i pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie z tym ze slabo rozmowcy slysza u mie tez wystepuja takie rzeczy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko to kwestia ustawienia słuchawki. Zadzwońcie do kogoś na test i poszukajcie gdzie mikrofon się znajduje.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tylko ja mam problemy z lipsynciem oglądając wideo na youtubie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie. Jest niewielkie opóźnienie, ale na tyle nieprzyjemne, że wyprowadza z równowagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przemyślenia po kilku dniach. Android na tym telefonie nie jest dopracowany. Trochę jakby był w jakieś wersji testowej. Łapie dziwne zawiechy, czasami trzeba wyłączyć ekran, żeby wszystko wróciło do normy. Przy włączaniu podglądu aplikacji, zdarza sie kilka/kilkanaście razy dziennie, że aplikacje się pojawia, lecz od razu znikną i widzimy tapetę z aplikacjami. Ostatnio to przeszedł samego siebie i przy próbie wyłączenia trybu oszczędzania energii jakby padł dotyk. Nic się nie dało zrobić i jedyną opcją był reset telefonu.Możliwe, że błędem było wykonanie tych aktualizacji systemu Podtrzymuje zdanie o baterii. 9 godzin pracy na ekranie robi wrażenie.

I jeszcze inne przemyślenia, co by nie pisać miliona postów.

Mimo tych ścięć itp. to system ma wiele ciekawych funkcji, jak długie screeny, czy ochrona wzroku nocą. Podoba mi się też to rozwiązanie rozszerzonym dotykiem. Tryb największego oszczędzania baterii to też bardzo ciekawa opcja.

Dalej szukam zastosowania dla strefy chronionej, ale nie prędko to nastąpi.

Opcje w systemie są naprawdę ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś podczas biegania miałem włączoną muzykę . Gd zmieniłem sobie piosenkę , telefon zwariował i zaczął dzwonić do osoby z którą ostatnio rozmawiałem . Potem się uspokoił i przerzucał piosenki aż do momentu kiedy go zrestertowałem.

Miał ktoś podobny problem ?

Podobnie się zachowywał na różnych odtwarzaczach -  VLC i jakis inny .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon wziąłem w plusie jakieś dwa tygodnie temu. Pod uwagę brałem jeszcze Honora H7. Wybrałem Lenovo pomimo tego, że opinii było dość mało, trochę strzał w ciemno. Na dzień dzisiejszy mogę przyznać, że jestem zadowolony. Nie potrzebuje nie wiadomo jakiego sprzętu, ale chodzi mi głównie o brak zwiech i dobrą baterie. Lenovo K6 Note oba te warunki spełnia. Do tego dodam fajny wyświetlacz, i bardzo dobrze działający skaner odcisku palca. Nie mogę trochę przywyknąć do wielkości. Ciągle mam wrażenie, że mi wypadnie z dłoni. Aparatem zrobiłem trzy zdjęcia w tym jedno selfie. Jak dla mnie ok. Większych wad jeszcze nie zauważyłem, niedługo zaczynam urlop więc będę miał więcej czasu że się pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam ten telefon od około 3 tygodni. Jest to mój trzeci tel na androidzie. Przesiadłem się z LG G2 mini. System jest ok, działa płynnie, nie zacina się, nie zdarzyło mi się żeby się zawiesił. Na poprzednim telefonie miałem zainstalowanego andka 6.0.1 Resurection Remix i porównując do tamtego K6 note wypada na plus tak pod względem szybkości działania jak i zarządzania pamięcią. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby przeładował jakąś aplikację przy przełączaniu z inną (nie licząc bardziej wymagających gier). Bateria trzyma bardzo fajnie. Pomimo, że tel nie obsługuje szybkiego ładowania, ładowarka dołączona do zestawu daje sobie dobrze radę, mam wrażenie że ładuje się szybciej niż mój LG z mniejszą baterią. Wyświetlacz dobrze reaguje na dotyk. Co do czytnika linii papilarnych nie mam porównania z innymi telefonami, ale jestem zadowolony, działa dobrze. Co do aparatu wydaje mi się, że jest adekwatny do ceny telefonu, nie jest gorszy niż w moim LG, zdjęcia w świetle dziennym są ok, przy słabej ilości światła widać szumy, powiedziałbym że standard dla tej półki cenowej. Nie miałem do tej pory problemów o jakich pisali inni wcześniej w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć mam do was pytanie czy tez u was tak cicho jest w trybie głośno mówiącym? Ogonie podczas rozmowy gdzieś tak ciszej jest niż na poprzedniej Lumi 640.

Ale tel bardzo fajny jak za ta kasę co dałem :) A problem z synchro dźwięku jest rozwiązany juz po ostatniej aktualizacji apki do YT :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi