Skocz do zawartości
Mikez

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Mikez

Możecie polecić jakiś dobry, mocny, stabilny uchwyt samochodowy dla Honora 8? Byłem już zdecydowany na Samsunga EE-V200S, ale znalazłem go dzisiaj w MediaExpert i niestety zasłania do połowy czytnik linii papilarnych, przez co odblokowanie w ten sposób telefonu zamontowanego w uchwycie staje się bardzo trudne, o ile nie niemożliwe. W Nokii CR-123 może być z kolei problem z podłączeniem kabla do telefonu w etui Nillkin Nature. Czy ktoś miał może styczność z uchwytem Huawei ZAMHUAZAM0188 (niektóre sklepy dołączały go za złotówkę do smartfonów)? Czy nie zasłania on czytnika w Honorze 8? Jak się trzyma szyby? A może coś innego godnego polecenia, najlepiej w tym właśnie kształcie? Cena do ok. 60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    expo69

Osobiście polecam ten uchwyt. Nie podam nazwy firmy, bo kupiłem go w jakimś sklepie z akcesoriami komputerowymi i GSM, cena jakoś 35zl, jeżdżę pół roku i ani razu nie spadł, honor w nim idealnie leży, w dodatku wystaje czytnik linii papilarnych, więc nie ma problemu z odblokowaniem, po prawej stronie uchwytu jest dziura na kabel do ładowania. Polecam 

Spoiler

IMG_20161220_092817.jpg

Edytowane przez expo69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaricz

@expo69 Polecasz ok ale gdzie kupiłeś coś bliżej? Jakiś namiar, może coś z tyłu na nim pisze? no Wiesz tego ... tamtego..., bo fajny nawet jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mikez

Wybrałem się ostatnio do dwóch elektromarketów, żeby posprawdzać uchwyty i tak jak się obawiałem, wszystkie sprawdzone przeze mnie tańsze odpowiedniki Samsunga EE-V200S też zasłaniają w większym bądź mniejszym stopniu czytnik (sprawdziłem Xqisit, Trust Urban Revolt i jakiegoś no name'a). Niby da się odblokować ekran, ale często potrzeba kilku prób, żeby dobrze trafić w niezasłoniętą część czytnika.

@expo69, w tym Twoim uchwycie plecki nie zachodzą w ogóle na czytnik linii papilarnych? Znalazłem w sieci wymiary tego modelu i jest tam 10,5 cm na wysokość, z czego wynika, że może trochę zasłaniać. Po zdjęciu widzę, że masz uchwyt ustawiony poziomo, a wtedy problem jest dużo mniejszy, bo nie trzeba po prostu wsuwać telefonu do końca. Przy ustawieniu pionowym niby też, ale szybki montaż jedną ręką będzie utrudniony (a przynajmniej tak mi się wydaje).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    expo69

@Mikez

Nie, uchwyt nie zasłania czytnika linii papilarnych, ten uchwyt z linku który wkleiłem chyba może się różnić od tego mojego, musiałbyś szukać po nr. Seryjnych 

Dostęp do czujnika jest fajny i jak telefon był włożony poziomo to bez problemu lewym palcem idzie odblokować :)

Edytowane przez expo69
    Pionowo - > poziomo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś testował uchwyt magnetyczny montowany w kratce?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dnia 9.01.2017 o 10:02, Pawu napisał:

ja oderałem uchwyt na stacji BP za punkty z paybbacka i też się dobrze sprawuje. Trzeba się tylko przyzwyczaić do takiego wkładania telefonu żeby nie złapał za przyciski.
    https://www.bpkatalog.pl/awardsCatalog.do?job=DET&catalogCode=BPP00000008021354001

Też go używam teraz i używałem za kadencji H7 :) i sprawował się super

Edytowane przez NatanW
    Dwa razy ta sama treść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spigi
    Dnia 12.01.2017 o 12:27, pAblosik napisał:

Ktoś testował uchwyt magnetyczny montowany w kratce?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Ja mam taki uchwyt i używam z FRD-L09 (blaszka pod etui). Generalnie nie jest źle, ale:

1. Przy większych dołach potrafi odpaść, ale do tej pory (użytkowałem również z poprzednim telefonem LG G2) zdarzyło mi się może 2-3 razy

2. O ile telefon trzyma się miarę dobrze to ma ruchomą głowicę do ustawiania 360 stopni i ta głowica już dość często opada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi