Skocz do zawartości
Aleksandra

OnePlus 3T - case, etui

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na swoim Nilkin Frosted Shield. Do tego oryginalna folia. Spadł z około 2 metrów ekranem w dół na bruk (wypadł z selfie sticka), poza tym że folia do wyrzucenia, to nic się nie stało. Najmniejszego zarysowania. Dużo szczęścia ale moim zdaniem i case swoje zrobił.

1+3T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Br0NaS

Ja obecnie uzywam Spigen Neo Hybrid. Bardzo dobra ochrona, oczywiście telefon trochę się powiększa, ale nie jest źle. Uzywam razem z fabryczną folią, niedługo zmienię na jakieś szkło 3mk oczywiście case friendly;)

Wysłane z OnePlus 3T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vatri

Jaki jest sens tego tematu, jak casy / szkła pasują ze zwykłego op3? W dziale Op3 jest dużo bardziej rozbudowany wątek

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

Żeby zapewne nie było bałaganu.

Wysłane z mojego OnePlus One 64GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Vatri

sens jest taki, ze z dzialu op3 jestesmy wyganiani :)

wystarczy, ze napiszesz hasło op3t w jakimkolwiek temacie w dziale op3 to Ci zaraz mod przeniesie post :) sam tego doświadczylem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i Panie, od tygodnia jestem posiadaczem op3t i własnie szukam jakiegoś case/bumpera 

Wstępnie zamówiłem RingeFusion w wersji Smoke (byłem bardzo zadowolony z wersji dla Z3 DUAL) w dobrej cenie jest w eMAG.

Teraz szukam jakiegoś ultra slim case. Czy ktoś z was posiada lub miał do czynienia z : 

https://www.amazon.co.uk/dp/B01HSZUG76?psc=1

https://www.amazon.com/OnePlus-Mustaner-Lightweight-Smooth-Defense/dp/B01HR58UQG/ref=as_li_ss_tl?s=wireless&ie=UTF8&qid=1479377328&sr=1-3&keywords=oneplus+3t+case&linkCode=sl1&tag=accessorie034-20&linkId=9146a6f261598d5e7e2c5dc649c64a04

https://www.amazon.co.uk/Nillkin-Nature-Non-slip-Protective-Transparent/dp/B01JIJ2ZY2/ref=sr_1_11?s=electronics&ie=UTF8&qid=1483432664&sr=1-11&keywords=nillkin+oneplus+3

Drugie pytanie, na stronie oneplus.net jest do kupienia szkło w wersji CURVED..? czego na naszym rynku nie znalazłem i zakupiłem HOFI GLASS PRO+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masi0

ja czekam na dbrand'a - nie jest to etui ale ladna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@masi0

Też się zastanawiałem, lecz zobaczyłem jak wygląda ta okleina po 1-2 miesiącach :) i wolę jakiś Case.

Otrzymałem dzisiaj Case RingkeFusion Smoke - polecam, dopasowane idealnie nie powiększa znacząco telefonu, przyciski OK, dostęp do wszystkich złącz wraz z suwakiem dot. profili głośności. 

Szkło, które zamówiłem HOFI GLASS PRO+ jest kompletnie niedopasowane do OnePlus 3T - zdecydowanie mniejsze niż oryginalna folia 

Edytowane przez Mikel25
    Aktualizacja; Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikklin nature - zawiodłem się.... Przy wykonywaniu zdjęć z założonym case na zdjęciach pojawia się biała poświata od strony lampy błyskowej.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asst

Zanim jeszcze dostałem telefon to kupiłem Spigen Neo Hybrid i Ringke Fusion Smoke. Przez pierwsze dni korzystałem ze Spigena - jeżeli chodzi o jakość materiałów to jest bardzo dobrze, wyglądają jak premium, ale trochę słabo jest z chwytem przez to że szara/srebrna ramka jest z śliskiego plastiku, a czarne tworzywo wcale nie jest gumowane. Pokrowiec sprawiał wrażenie solidnego, ale mimo wszystko telefon dość znacznie się powiększył. Oprócz tego przez wysoką krawędź wzdłuż ekranu miałem w niektórych aplikacjach problem z np. wysuwaniem paska poprzez przesunięcie palcem od krawędzi ekranu do środka (w reddit).

Po kilku dniach założyłem Ringke Fusion w kolorze Smoke i tak jak heaveRR jestem zadowolony. Telefon fajnie się prezentuje, nie jest jakoś znacznie powiększony, chwyt też jest ok. W porównaniu do Spigena jest także lepszy dostęp do suwaka powiadomień.

Przyszła też do mnie folia/szkło 3mk flexible glass, ale jeszcze jej nie założyłem, bo wydaje się strasznie mała (brakuje po jakieś 2-3mm z boków do brzegu telefonu). Póki co zostaje przy tej fabrycznej, która jest dobrze docięta i nie ma tragedii z dotykiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi