Skocz do zawartości
kacper123123123

Folia czy szkło?

Rekomendowane odpowiedzi

@kacper123123123 case mam identyczny, jestem z niego zadowolony, nie skrzypi, dobrze przylega, przyciski dobrze działają, lampa błyskowa dobrze działa (nie robi refleksow światła na krawędzi etui, co powodowało przeswietlenie zdjęcia, tak jak przy tańszych case'ach) . Jedyne z co bym zmienił teraz to kupiłbym case z miejscem na kartę do banku. 

Nie używam szkła ani folii, ale przymierzalem szkło czy będzie pasować z tym etui i niestety nie, wyginało się i odstawalo od ekranu tworząc szpare. Więc albo szkło albo case. 

Happy New Year! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

@rafalutek  a nie lepiej przypisac do telefonu karty ? Ja juz do swojej S7 E mam przypisane 3 karty MBank Eurobank i TMobileBank . Super sprawa przy placeniu wybieram sobie z jakiego konta zaplacic przykladam telefon do terminala i zaplacone . Polecam ta opcje ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem o tym całkiem mimo że sam mam tą opcję:) ale w Polsce trzeba mieć specjalną kartę sim żeby można tak było płacić.. Czy może się coś zmieniło? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@rafalutek nic mi o specjalnej karcie sim nie wiadomo, mam karte sim z play wymienioną na nano i place telefonem od maja tego roku, działa to bezproblemowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakiej aplikacji używasz? @dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sroczkin w mBanku chyba nie ma takiej możliwości póki co, żeby płacić telefonem. Jeśli mówisz o bliku to i tak nie trzeba przypisywać karty do telefonu. Wydaje mi się, że wprowadza sz w błąd. Chyba że mnie wczoraj w banku kobieta oszukala bo właśnie o taką możliwość pytałem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@rafalutek aplikacji IPKO

ale android pay mam zamiar wrzucic na warsztat, tylko musze miec chwilkę czasu

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie ja mam w mBanku i był problem kiedyś. A Blika nie chce. Przetestuję też tego android pay. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@rafalutek to nie blik, tylko płatnosci zblizeniowe tel (tak jakby płacił kartą) tylko zamiast karty przykładam tel

kurde ale robimy mega offtop wiec jak cos pw bo to i tak idzie do kosza... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem najlepsza ochrona bedzie folia na caly telefon plus jakis case ktory wystaje lekko ponad ekran. Ja osobiscie chyba 2 tydzien uzywam foli na caly ekran od 3mk plus przezroczysty case. Sprawuje sie wysmienicie. Czasem jak chce to pochodze sobie telefonem bez etui pozniej z powrotem zakladam i nic sie z folia nie dzieje.

Tak że ja mimo opini ze 3mk sie odleja zaryzykowalem bo przekonala mnie roczna gwarancja na odklejenie i narazie nie żałuję. Case kupilem za 25 zl i tez jest super. Po jakims czasie przezroczyste zolkna to nie ma co duzo kasy na nie wywalac bo i tak trzeba zmieni po pol roku

Upadek zaliczylem jeden. Wlozylem telefon do luźnej kieszeni w kurtce i gdy zbiegalem w domu po schodach wypadl mi. A mam schody z granitu, spadl po 3 stopniach i w dodatku wladl mi na koniec pod buta. Wygladalo groźnie ale podnosze telefon a tu ani ryski, guma za 25 zl go uratowała. Gdyby byl bez tej gumy to na pewno był by potluczony

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość
    @rafalutek  a nie lepiej przypisac do telefonu karty ? Ja juz do swojej S7 E mam przypisane 3 karty MBank Eurobank i TMobileBank . Super sprawa przy placeniu wybieram sobie z jakiego konta zaplacic przykladam telefon do terminala i zaplacone . Polecam ta opcje

Z tych 3 Twoich wymienionych bankow tylko t mobile obsługuje dodawanie karty do android pay więc jak mając konto w mbanku dodaleś kartę do android pay??

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi