Skocz do zawartości
rammiro

Konkurs na użytkownika miesiąca Android.com.pl - DYSKUSJA

Rekomendowane odpowiedzi

dest

@maniek0928 a jednak nerwy puściły :) 

Gdybyś tylko przez chwilę pomyślał ze ja nie prosiłem sie o wygrywanie konkursów, tak wiem ciężko to pojąć. 

@dzidexx co lezy na stole i w jakiej formie dokladnie zostalo wyjaśnione, ocenianie czy piwo jest sluszne czy nie pozostaw osobie ktora je stawia, byle stawiala je bez ściemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 minut temu, marcinowozniako napisał:

Widzę że nie zrozumiałeś. Na XDA jest zakaz pisania postów przez świeżaków w działach o modyfikacjach i jakoś każdy z tym żyje i nie ma problemu.

Zgadzam się z takim systemem ale na XDA po napisaniu 10-ciu postów   już możesz pisać w działach o modyfikacjach.

Problem jest w tym, że rejestrując się na XDA podziękowania (piwa) możesz stawiać.

Chciał bym zwrócić uwagę na to, że konkurs jest dla wszystkich użytkowników i nie jest w dziale z modyfikacjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chciałbym zwrócić uwagę na to że tutaj na forum odbywa się konkurs gdzie za dostanie od kogoś podziękowania w formie piwa zgarnia się punkty. Ten kto ma najwięcej wygrywa więc ustawienie takiego limitu dla nowych użytkowników szczególnie w sytuacjach gdzie zakładane są nowe konta by nabijać sobie punkty jest jak najbardziej zasadne. Tak jak pisałem może to być w formie że nowy użytkownik może stawiać piwa ale nie liczą się one do konkursu.

Jeżeli zwycięzce ma wyłaniać skrypt to dopracujmy go do tego stopnia aby był on bardzo dobry i nie dopuszczał do tego typu sytuacji gdzie dzieją się takie akcje.

Poza tym byłem moderatorem i wiem że mało który nowy użytkownik dziękuje stawiając piwo.
    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@dest

Trzy osoby a nie jedna, w innych twoich postach cztery.

Czworaczki i trojaczki jednojajowe nie są tak zgodne.

@maniek0928

Na xda jest dzienny limit "thanks" - w zależności od stażu.

Tam raputacja jest wynagradzana wymiernie, m.in. ilością miejsca na AFH.

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 minuty temu, dest napisał:

@maniek0928 a jednak nerwy puściły :) 

Gdybyś tylko przez chwilę pomyślał ze ja nie prosiłem sie o wygrywanie konkursów, tak wiem ciężko to pojąć. 

Nie nerwy puściły tylko stare przysłowie pszczół mówi "uderz w stół a nożyce się odezwą" jakoś twój konkurent na fona  nie obstaje za   swoim, że to jemu się należy wygrana.

A to, że się tak bardzo tłumaczysz to raczej niekorzystnie wpływa na twoje konto bo obstawiasz za tymi którzy pomogli ci wygrać.

dodana zawartość
    6 minut temu, dzidexx napisał:

Na xda jest dzienny limit "thanks" - w zależności od stażu.

Tam raputacja jest wynagradzana wymiernie, m.in. ilością miejsca na AFH.

Nie będę dyskutował na ten temat bo nie jestem pewny w 100% ale nigdy jeszcze limitu nie przekroczyłem na XDA.

Może czegoś nie doczytałem ale nie ważne.

Sprawa jest tu i to tu jest ważne.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Kurczę, dyskutujemy tu i dyskutujemy jak PiS z Nowoczesną. Żadnych konkretnych rozwiązań. I myślę, że przy tej formie konkursu nie da się zadowolić nikogo. Stało się w grudniu tak, że przy dziurawym regulaminie wiele osób dopuściło się nadużyć. Moim zdaniem trudno, nikt przecież tego dziurawego regulaminu nie złamał.
    Trzeba by teraz zaproponować coś, co w przyszłych edycjach zapobiegłoby nieetycznym zachowaniom. Ja już swoje propozycje przedstawiłem w tym temacie ale są ponoć niezgodne z polskim prawem. Ma ktoś jakieś inne propozycje?

Wysłane z mojego MX4

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 minut temu, wojted napisał:

Stało się w grudniu tak, że przy dziurawym regulaminie wiele osób dopuściło się nadużyć. Moim zdaniem trudno, nikt przecież tego dziurawego regulaminu nie złamał.

Konkretnie których osób to dotyczy? A czy punkt 4 regulaminu to tylko w jedną stronę działa? A może są tacy których w ogóle nie obowiązuje?

9 minut temu, wojted napisał:

I myślę, że przy tej formie konkursu nie da się zadowolić nikogo.

Poprzednia forma była taka sama i dało się tylko nie było szachrajstwa.

dodana zawartość

"Najlepszym i uczciwym wyjściem to byłoby anulowanie konkursu grudniowego i przenieść nagrodę na konkurs styczniowy."

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

Proponuję zasadę "pięciu piw". Tylko pierwsze "pięć piw" w danym dniu od osoby do osoby było by liczone w konkursie (nie blokuje to postawienia dowolnej ilości piw danej osobie w tym dniu).Wykluczenie kont które nie posiadają żadnych postów na forum. Ponowne przeliczenie według tych zasad punktacji z grudnia.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted
    16 minut temu, maniek0928 napisał:

A czy punkt 4 regulaminu to tylko w jedną stronę działa?

A w którą stronę zadziałał...? Z tego co wiem, nie zadziałał w żadną stronę, i chwała Bogu bo jak zadziała to forumowicze stracą doświadczonych userów.

19 minut temu, maniek0928 napisał:

Konkretnie których osób to dotyczy?

Ja wiem, że w/g Ciebie tylko admini są winni więc nie będę się wysilał aby Cię przekonać, iż nie tylko oni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 minut temu, wojted napisał:

Ja wiem, że w/g Ciebie tylko admini są winni więc nie będę się wysilał aby Cię przekonać, iż nie tylko oni.

Bo nie masz jak udowodnić i to jest twój problem, niestety. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi