Skocz do zawartości
Lama_Bojowa

rom [OFFICIAL] LineageOS 14.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie. Wszystko ładnie poszło, tylko co zrobić by później znowu mieć roota ? W ustawieniach mam - "Dostęp do roota - Tylko ADB" 

A gdy przy wyłączonym nacisnę kombinację klawiszy to wyskakuje "Factory data reset" i wybór yes or no. Jak najprościej zrobić tego roota ?

Chyba, że coś pominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

To wiem jak zrobić, ale nie wiem jak wejść w tryb TWRP, jeśli kombinacją klawiszy to  wyskakuje "Factory data reset" nie wiem czy to nie spowoduje usunięcia wgranego systemu ?

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kamil Janus Milion razy to samo... Pojawia Ci się factory reset to dajesz 2X YES

Edytowane przez Lama_Bojowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalowaliście ostatni 26.02 przez OTA ? Mi się wysypał przez TWRP i zastanawiam się czy zaryzykować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sl500

Za każdym razem jak podepnę kabel usb do kompa to ustawia się ładowanie baterii, a chciałbym aby był przesył plików. Da się to gdzieś zmienić ?

w pliku /data/property/persist.sys.usb.config mam wpisane MTP

Edytowane przez sl500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ArEk335

Poprawiono już coś w najnowszej wersji odnośnie przeskakujących piosenek w odtwarzaczu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kootu

Jestem nowy w tym temacie, dopiero co wykopałem i wskrzesiłem moje G2 Mini :)

mam pytanie, czy są jakieś custom kernele na ten rom? Chcę sprawdzić czy to pomoże, bo mam taki problem, że tak 1-2 razy dziennie freezuje telefon i wyłącza się, po tym nie da się go normalnie włączyć przyciskiem Power, dopiero wyciągnięcie i włożenie baterii pomaga, a czasem po tej operacji nie bootuje się system i muszę wgrywać backup z recovery albo flashować system. Miał ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem ten sam problem co ty. Wina leżała po stronie karty sd.(a mianowicie Facebooka ) który zapisywał pliki na niej po czym się coś w nich psuło i tylko reinstal systemu pomagał. Obecnie mam fb lite oraz kartę sformatowaną na fat32 czyli nie mogę przenosić na nią aplikacji i teraz problemu nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bayrob

Witam.

Istenieje problem jesli chodzi o udostepnianie plikow w sieci LAN. Istanieje pare programow do udostepniania plikow poprzez protokol SMB np. SAMBADROID. Na stock romie dzialal bez zarzutow natomiast tutaj jest problem. Testowalem pare innych programow i problem jest ten sam. Prosze o sprawdzenie czy to wina mojego miniacza czy ogolnie romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi