Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. U mnie w sumie nie ma zgrzytów. Ja nie narzekam, nikt nie zgłaszał ,że mnie nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś miał problem taki na tym romie że tylko raz może spuścić pasek stanu, nie ma powiadomień, nie działa klawisz nawigacyjny środkowy (home) oraz prawy (do otwierania okienek, na lockscreenie nie można spuścić w dół paska stanu. Zauważyłem że tak jak by ustawienia ekranu zresetowały się bo ustawił mi się inny dzwonek, przy dotknięciu miałem dźwięk oraz wibrację oraz jasność była automatyczna, czyli zupełnie inaczej niż miałem. Ktoś miał taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie ROM bardzo fajny i szybki, mam go dopiero 2 dzień ale już poinstalowałem wszystkie programy jakie miałem na CM w wersji Androida 6. Brakuje mi jednak przypisania dźwięku pod konkretną kartę sim jak i wyłączania Kart Sim ! Czemu oni tą funkcję blokują ? Teraz , żeby wyłączyć jedną kartę muszę rozbierać telefon i kartę klikać :/

Edytowane przez kolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pablo7

Zainstalowałem ostatnią wersję systemu LineageOS. Wszystko działa, nic nie sypie się. Telefon odżył, a wcześniej miałem Androida Marshmallow, który czasami kiepsko działał.

Zastanawia mnie tylko pamięć telefonu. 

Po zainstalowaniu LineageOS, zajętego miejsca było coś 3,5 GB a w chwili obecnej ponad 3GB mam wolnego. Czy w LineageOS to jest normalne? Zastanawia mnie to. 

EDIT: Z zainstalowanych aplikacji, jedynie Messenger jest. Kilka aplikacji systemowych, wyłączyłem. 
    https://drive.google.com/open?id=0Bwzocxo3aQxLRG1nM2ROMVBJYk0

Edytowane przez Paweloss07
    Zmiana tekstu, oraz screen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem ostatnią dostępną wersję (z 13.10) i wszystko śmiga rewelacyjnie. Telefon działa płynnie, zauważalnie lepiej niż na LineageOS 13 który miałem wcześniej. Bateria trzyma rewelacyjnie - przez noc chodzi max 2% baterii, czasem nawet tylko zejdzie tylko 1%.  Oczywiście wymagało to odpowiedniego skonfigurowania wszystkiego, ale generalnie soft oceniam na 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :D,

Jak wygląda sprawa tej aktualizacji do LOS z CM 14.1? ten artykuł to prawda że trzeba najpierw ten experimental zainstalować czy można od razu walić najnowszą wersję LOS? Jeśli trzeba jednak ten experimental to macie gdzieś do niego link?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pablo7

Wczoraj postanowiłem dać szansę, raz jeszcze LineageOS 14.1, na Androidzie 7.1.2. Problem w tym, że nie mam uprawnień do karty sd. Zdjęcia, czy też inne pliki, nie mogę przenieść na SD, gdyż wychodzi informacja o braku uprawnień. Natomiast, w aparacie nie ma też opcji, do zapisywania zdjęć/filmów na SD - zdjęcia są zapisywane w pamięci telefonu. 
    Próbowałem sformatować SD, ale gdy wejdę w pamięć w ustawieniach telefonu, to aplikacja wyłącza się w momencie, gdy "pacnę" na "sdcard1". Jedynie mogę ją odłączyć, ale nic poza tym. Czy jest to błąd związany z samym systemem? Zniechęciłem się przez to do LineageOS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Jeśli jesteś pewien, że pobrałeś właściwy rom dla swojego fona:

Wypakuj updater-script i usuń pierwszą(lub więcej) linię.

"assert..."

Podmień w zipie po edycji.

@Mateusz Zadroga

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2522762

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi