Skocz do zawartości
kitachi

Jaki ROM szybki, stabilny i podobny do stock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ok, jak tylko znajdę jakiś zastępczy telefon na dzień czy 2 i kilka wolnych chwil to wgram ten ROM. Zobaczymy co z niego będzie :)

Jaką wersję GAPS wgrać ? pico ? inną ? Potrzebne mi sklep i zachowane dane na koncie google.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adagio

Bajlepiej Pico. Sprawdzają się bardzo dobrze, a resztę dograsz samemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

wgrywać najnowszą wersję  [ROM][OFFICIAL][7.1.1_r4][CONDOR]RESURRECTION REMIX [5.8.0] czy lepiej coś starszego np na 6.x ?

Najistotniejsze aby działało wszystko bez problemów 100% stabilności + SD jako wewnętrzna pamięć reszta czyli nr wersji itp. to mało istotne dodatki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Wgrywaj najnowszą wersję i będziesz zadowolony.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co z moich testów wynika, że najlepszy Marshmallow to Idendity Crysis (czy jakoś tak, znajdziesz na XDA), natomiast najlepszy Nougat to Tesla ROM (i tego bardziej polecam). Sam teraz już z Moto nie korzystam, ale właśnie ostatnim ROMem był Tesla, który działał bardzo szybko. Natomiast teraz ten egzemplarz użytkuje moja mama i wgrałem jej wcześniej przywołany ROM z Androidem Marshmallow i też dobrze działa.

EDIT. Widzę, że polecono Ci RR ROM. Nie polecam go na Moto! Działa bardzo tragicznie, a po czasie się wysypuje.

Edytowane przez cichy1173

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam serdecznie jako nowy na forum :) moge prosić o pomoc ?

posiadam motke g xt1039 z jedną sim miałem zainstalowany android 5.1 bez brandu operatora który nie przypadł mi do gustu i po zakończonej gwarancji telefonu odblokowałem bootloader wgrałem najnowsze twrp i zainstalowałem androida 4.4.4 który po czasie mi sie znudził po nim stestowałem jeszcze lineageos i cyanogenmoda i dalej lipa wita poszukuje tym razem na stałe jakiegoś stabilnego bez błedów na długo trzymiącej baterii i bez zbędnych aplikacji google czy motorola romu natrafiłem właśnie na tego jakim jest identity crisis wgrałem ale otrzymuje błąd jakiś typu brak przedniej konfiguracji telefonu z początku i karty sim nie widać nie ma wgle sygnału co jest grane ? od czego to zależy ? moge prosić o pomoc ? :) pozdrawiam

dodana zawartość

Edytowane przez adagio
    Usunięcie zbędnej treści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi